Bodrum'da Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kanser tedavisi gördüğü İzmir’de yaşamını yitiren Op. Dr. Muharrem Karaoğlan, memleketi Bodrum’da son yolculuğuna uğurlandı.

Bodrum'da Son Yolculuğuna Uğurlandı

Uzun yıllar Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan ve bir süre önce emekli olan Bodrumlu hekim Op. Dr. Muharrem Karaoğlan, bir süredir Dokuz Eylül Üniversite Hastanesi’nde kanser tedavisi görüyordu. Evli ve 2 çocuk babası Karaoğlan, kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Karaoğlan’ın ölümü yakınları ve sevenlerini yasa boğdu. Cenazesi defnedilmek üzere Bodrum’a getirildi. Cenaze, bugün Ortakent Köyiçi Camiinde kılınan ikindi namazının ardından Ortakent Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenaze pandemi tedbirleri dolayısıyla sınırlı katılımla yapıldı.

Yahşi Mahallesi Muhtarı ve merhumun yeğeni Hasan Karaoğlan, “Amcam Bodrum’dan İzmir’e giden birçok Bodrumluya yardım etmiştir, herkesin sevgisini kazanmış bir insandı. Güler yüzlüydü, kalbi temizdi. Ölümü hepimizi derinden üzdü. Mekanı cennet, yattığı yer nur dolsun. Allah rahmet eylesin.Tüm sevenlerinin başı sağ olsun” diye konuştu.