BODRUM’DA VAHŞİ CİNAYET!

Bodrum’da özel bir hastanede görev yapan 19 yaşındaki hemşire sevgililer gününün...

BODRUM’DA VAHŞİ CİNAYET!
Bodrum’da özel bir hastanede görev yapan 19 yaşındaki hemşire sevgililer gününün gecesinde erkek arkadaşı tarafından defalarca bıçaklanarak, vahşice öldürüldü.

Alınan bilgiye göre A.Ç isimli kişi, polis ekiplerine, kardeşi 23 yaşındaki V.Ç'nin Çam Koru Sitesi yakınlarındaki ormanlık alanda, hemşire arkadaşı Yağmur Çırpan ile tartıştığını ve suç işleyebileceğini bildirdi.

Bunun üzerine harekete geçen polis ekipleri, gittikleri olay yerinde, ilçedeki özel bir hastanede yaklaşık 6 aydır hemşire olarak görev yapan 19 yaşındaki Yağmur Çırpan'ın cesedini buldu.

Sırtında, karnında ve boynunda 17-18 bıçak darbesi bulunan Çırpan'ın cesedi, savcı ve polisin incelemesinin ardından Bodrum Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Ceset daha sonra, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumuna götürüldü.

Yaptığımız araştırmalarda bir süredir birlikte oldukları öğrenilen Yağmur Çırpan ve erkek arkadaşı V.Ç'nin dün öğleden sonra saatlerinde birlikte bir alışveriş merkezinde alışveriş yaparken görüldükleri ve el ele dolaştıkları görgü tanıkları tarafından ifade edildi.Çevresinde son derece sakin ve utangaç biri olarak tanınan V.Ç'nin böyle bir olaya karışması ise kendisini tanıyanları şok etti.Olayın sabaha karşı saatlerde meydana geldiği öğrenildi.

Bu arada polis ekipleri V.Ç'yi, olayın yaşandığı ormanlık alanın yakınlarında gözaltına aldı. Zanlının emniyetteki sorgulamasının ardından adliyeye sevk edileceği bildirildi.