Bodrum'dan Ayrılanlara Broşürlü Uyarı...

Bodrum’da trafik polisleri bayram tatilinde memleketlerine giden vatandaşlara broşür verdi, yolculukları boyunca dikkatli olmaları ve trafik kurallarına riayet etmeleri konusunda uyardı

Bodrum'dan Ayrılanlara Broşürlü Uyarı...
Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ekipleri ilçe çıkışında denetim yaptı

Bodrum’da trafik polisleri bayram tatilinde memleketlerine giden vatandaşlara broşür verdi, yolculukları boyunca dikkatli olmaları ve trafik kurallarına riayet etmeleri konusunda uyardı. 

Bayram tatili dolayısıyla Bodrum’a çok sayıda yerli turist gelirken, ilçede yaşamını sürdüren kimi vatandaşlar da tatillerini geçirmek için memleketlerine veya başka kentlere gidiyor. 

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ekipleri ilçe çıkışında denetim yaptı. Bayram için memleketlerine giden vatandaşlara güvenli sürüş broşürleri veren polis, trafikteyken telefon ile konuşulmaması gerektiği, bir anlık dikkatsizliğin çok büyük kazalara neden olabildiği konusunda uyarılarda bulundu. 

Yola çıkmadan önce aracın hangi bakımlarının yapılması gerektiğinden de bahseden ekipler, vatandaşlara trafik yoğunluğu konusunda da dikkatli olmaları gerektiğini iletti.