BODRUMLU ELA 3. TURDA MÜCADELE EDECEK

Bodrumlu Ela Elizabeth Ay bir televizyon kanalında yayınlanan Rising Star yarışmasında...

BODRUMLU ELA 3. TURDA MÜCADELE EDECEK
Bodrumlu Ela Elizabeth Ay bir televizyon kanalında yayınlanan Rising Star yarışmasında ilk iki turda söylediği şarkılar ile 3. tura yükseldi. Ay, bugün (Çarşamba) 20.00'da canlı olarak yayınlanacak programda 3. turda "Hit the Road Jack" şarkısı ile mücadele edecek.

Bodrum'da yaşamını sürdüren ve amatör olarak müzikle uğraşan Ela Elizabeth Ay TV 8 kanalında yayınlanan Rising Star yarışmasında ilk turda söylediği Uptown Funk isimli şarkı ile %70 lik barajı geçerek ikinci tura katılma şansını elde ettikten sonra ikili mücadelelerde Gamze Günce Demirbaş'ı eleyerek üçüncü tur şansını yakaladı.

Bugün (Çarşamba) 20.00'da canlı olarak yayınlanacak Rising Star yarışmasında üçüncü tur mücadelesi verecek olan Ay "Üçüncü tura kadar çıkabildiğim için çok mutluyum. Hedefim Çarşamba günkü performansımla bir sonraki tura yükselebilmek. Üçüncü turda Ray Charles'ın şarkısı Hit the road Jack şarkısını seslendireceğim. Bu güne kadar beni destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

Ela Ay 7 Eylül bugün (Çarşamba) 20.00'da Tv8'de Rising Star programında üçüncü turda performansını sergileyecek.

Bodrumluların desteğini bekleyen Ay'a performansı sırasından Tv8 Yan Ekran uygulamasından ücretsiz olarak oy verilebiliyor.


Muhabir: Mehmet Can MERAL