BODRUMLU İŞADAMI, DÜŞEN HELİKOPTERDE YAŞAMINI KAYBETTİ!

Bugün İstanbul Bostancı açıklarında düşen helikopterde bulunan, son yıllarda yaşamının...

BODRUMLU İŞADAMI, DÜŞEN HELİKOPTERDE YAŞAMINI KAYBETTİ!
Bugün İstanbul Bostancı açıklarında düşen helikopterde bulunan, son yıllarda yaşamının önemli bir kısmını Bodrum'da geçiren, aslen de Bodrumlu olan OTOKAR yönetim kurulu üyesi Halil Ünver yaşamını kaybetti.

Akşamüstü saatlerinde Bostancı ile Adalar arasında yıldırım çarpması sonucu düştüğü tahmin edilen Ünver Havacılığa ait helikopterdeki pilot İsmet Özgür ve OTOKAR yönetim kurulu üyesi Halil Ünver çevredekiler tarafından kurtarıldı. Helikopterin Halil İbrahim Ünver'e ait Ünver Havacılık adına kayıtlı olduğu öğrenildi. Öztürk'ün durumunun iyi olduğu öğrenilirken, Halil Ünver ise ağır yaralı ve bilinci kapalı olarak kurtarıldı. Hastaneye kaldırılan Ünver, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşama veda etti. Pilot İsmet Özgür'ün ise tedavisine devam ediliyor.

TC-HYU kuyruk tescilli helikopterin Kartal'dan Sefaköy'e gittiği açıklandı.

Halil Ünver, uzun zamandır Bodrum Ortakent'te yaşıyor ve işleri için zaman zaman İstanbul'a gidip geliyordu. Aile kökleri itibariyle de aslen Bodrumlu olan ve Bodrum iş ve sosyal çevrelerinde yakından tanınıp sevilen Ünver'in sahip olduğu helikopter de Bodrum'da duruyordu.