BODRUMLU RALLİCİ SPONSOR ARAYIŞINDA

Kent TV ekranlarının spor programı Kronometre her zamanki gibi Salı akşamı ana haber...

BODRUMLU RALLİCİ SPONSOR ARAYIŞINDA
Kent TV ekranlarının spor programı Kronometre her zamanki gibi Salı akşamı ana haber bülteninin ardından gerçekleştirdiği canlı yayında Yarımadanın spor gündemi ile ilgili konuları her yönüyle tartışarak izleyenleri Kent TV ekranlarına kilitlemeye devam ediyor.

Kronometre Spor Programını hazırlayıp sunan Ragıp Sunar, 19 Temmuz Salı gecesi gerçekleşen programda, Bodrum Yarımadasının tek ralli pilotu Ali Murat Pekdemir’i konuk etti.

Türkiye Ralli Şampiyonası Sınıf 9’da mücadele eden Ali Murat Pekdemir katıldığı ilk iki yarışı da birinci olarak tamamlayarak kategorisinde lider durumda bulunuyor. Kısıtlı şartlarla katıldığı her iki yarışta da birincilik elde eden Ali Murat Pekdemir yarışlara devam edebilmesi için sponsor desteğine ihtiyaç duyduğunu söyleyerek, bugüne kadar kendisine destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.

Bodrum’lu rallici Ali Murat Pekdemir’e yarışlara katılması için büyük destek veren 1998 yılı Türkiye Ralli Şampiyonu Atıl Atılgan ise Ali Murat Pekdemir’in çok yetenekli olduğunu, destek verilmesi halinde Türkiye’nin önemli ralli pilotlarından biri olabileceğini belirtti.

Kronometre programı yapımcısı Ragıp Sunar ve yorumcu Mert Tan ise Bodrum’un ilk ralli pilotuna yardım çağrısında bulundular.