Bodrumlu Yazar 4. Kitabını Çıkardı

Bodrumlu yazar Neşe Kaya’nın “Aşk Meleğim” isimli kitabı raflardaki yerini aldı.

Bodrumlu Yazar 4. Kitabını Çıkardı

Daha önce Zümrüt Meleği, Savaşın Melekleri ve Şeytan Çıkmazı kitaplarını yazan Neşe Kaya’nın, son romanı Aşk Meleğim çıktı. Gece Kitaplığı yayınevinden çıkan kitap raflardaki yerini aldı.  

Süleyman Demirel Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunu Kaya, üniversite yıllarında yaşadığı büyük bir hayal kırıklığı sonrası günlük tutmaya başlayarak yazarlığa ilk adımını attığını söyledi. “Olumsuz olayları olumluya çevirmemle bir anda başka bir kadının hayatından bahsettiğimi fark ettim. Paralel evrende beni anlatan yazılarım romana dönüştü” diyen Neşe Kaya, “Zümrüt Meleği’nde yüreğinin güzelliğiyle birçok insana mucize olan bir kadının; geçmişinden gelen sır dolu gerçekleri öğrendiğinde yaşadığı, ilham veren hayat mücadelesini anlattım. Savaşın Melekleri kitabımda özgürlük ve vatan uğruna düşmana karşı mücadele veren insanların, birbirinden özel hayatları; aşķları, acıları ve mutluluklarını aktardım. Şeytan Çıkmazı’nda ise tanıştığı güzel kadının etkisine kapılan genç erkeğin intikam ve hırsla şekillenmiş bir hayatın içinde, asıl tehlikenin farkına varmasıyla başına gelen olayları yazdım.” dedi.  

Son kitabı Aşk Meleğim hakkında da konuşan yazar Neşe Kaya, “Sürekli didişen iki meleğin Baş Melekleri çileden çıkarmasıyla başlayan trajikomik hikâyesi. Kahkahalarla okunacak sahneler, yaz dizisi tadında aşk konusunu anlatan bir kitap” ifadelerini kullandı.