BODRUMLULARDAN GÜZEL BİR VEFA ÖRNEĞİ

Emekli olup köyüne yerleşen Prof. Dr. Osman Karaoğlan'a bir hoş geldin gecesi düzenlendi....

BODRUMLULARDAN GÜZEL BİR VEFA ÖRNEĞİ
Emekli olup köyüne yerleşen Prof. Dr. Osman Karaoğlan'a bir hoş geldin gecesi düzenlendi.

Prof. Dr. Osman Karaoğlan'ın, 9 Eylül Üniversitesi'nden emekli olup, köyüne dönmesi onuruna Ortakent Müskebi Belediye Düğün salonunda, birçok kuruluşun katkısı ile imece usulü bir onur gecesi düzenlendi.

9 Eylül Üniversitesinde Ortopedi Diz Cerrahisi ve Artroskopi bölümünde uzun yıllar görev yapan Prof. Dr. Osman Karaoğlan yardımsever kişiliği ve özellikle Bodrumlu hemşerilerine verdiği hizmetler nedeniyle sevilen bir hekim olarak tanınıyor.

Prof. Dr Karaoğlan’ın onur gecesinde Bodrum da geçirdiği bir trafik kazası
sonrası; "yaşamaz, sakat kalır" denilen Bodrum Belediyesi halkla ilişkiler personeli Öner Karaçiçek ile piste çıkıp birlikte zeybek oynaması konukları duygulandırdı.

Düzenlenen etkinliğe katılan Turgutreis Belediye Başkanı Mehmet Dinçberk’te söylediği "Ormancı" türküsü ile geceye renk kattı.

Etkinlikte, müzisyen Ender-Sevinç Kasal ikilisi yöresel türküleri ile konuklara bir müzik ziyafeti sundular. Geceye katılan Ortakent Belediye Başkan Vekili Erdem Aydın, Şoförler Odası Bakanı Aytekin Çanakçı, Bodrum Otelciler ve Pansiyoncular Derneği BODER Yöneticisi Mehmet Aydınlıoğlu, Prof. Osman Karaoğlan'a sundukları teşekkür belgesi ile teşekkür ettiler.

Prof. Karaoğlan, emekli olup memleketine dönmesi nedeniyle düzenlenen geceden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, geceyi düzenleyen ve katkıda bulunan herkese teşekkür etti.

Geceye Karaoğlan'ın ilkokul öğretmeni Hüseyin Kürk, kardeşleri, yakınlarının yanı sıra İzmir den gelen meslektaşları da katıldı.