BODRUMSPOR 15 TAKIMLIK GRUPTA MÜCADELE EDECEK

Bodrumspor, 15 Eylül Pazar günü başlaması beklenen Bölgesel Amatör Ligi hazırlıklarına...

BODRUMSPOR 15 TAKIMLIK GRUPTA MÜCADELE EDECEK
Bodrumspor, 15 Eylül Pazar günü başlaması beklenen Bölgesel Amatör Ligi hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor.

Bodrum şehir stadında çalışmalarını sürdüren takımın BAL da mücadele edeceği grup belirlendi. Fikstür ise önümüzdeki günlerde belirlenecek. Belirlenen grup hakkında değerlendirmelerde bulunan Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya, şunları söyledi:

"15'li bir gruba düştük bu sene yine. Grupta haftaya çekilecek olan kura ile 3 İzmir takımı, 2 Antalya takımı, 2 Muğla takımı, Ispartaspor, Burdur Bucaksporvar, 3 Denizli takımı var geçen seneye ilaveten 3 Aydın takımı, Çine, Didim ve İncirliova'yı bize verdiler. Güzel bir grup oldu, geçen seneden çoğu takımı tanıyoruz, bir kaç tane yeni gelen takım var. Aydın takımlarının yöneticileri tanıyoruz, hevesli genç insanlar. Öbür kulüplerin hepsiyle geçen seneden dostane bir ilişkimiz oluştu. Şampiyonluk yolunda herkese başarılar diliyorum" dedi.

Şehir stadının tribünlerinin yenilenme çalışmaları hakkında sorulan soruya da yanıt veren Karakaya, "Tribünlerin ihalesinin bugün yapıldığı bilgisi bize de geldi. 2 bin kişilik kapalı ve açık tribün, bu mevcut tribünleri de kale arkasına alınıyor yani 3 bin 5 yüz koltuklu bir sahamız olacak. Tribünde bir tek protokol eksikliği var ayrı yapılsın, Bodrumspor yapsın gibi bir ibare kullanılmış, öyle bir bilgi geldi bize. Bodrum'a yakışan protokol tribününün yapılmasını istiyorum. Burada soyunma odasının üstünde, misafirlerimizi ve kendi protokol üyelerimizi ağırlamanın bize yakışmadığını düşünüyorum. Ben mutlaka protokol yerinin de dahil edilmesini istiyorum. Bizi 2-3 yıl idare edecek bir stada sahip oluruz. İleride Yarımada tek belediye olduğunda İnşallah devlet büyüklerimiz daha güzel projelerle, Bodrum'a yakışır bir stadı inşa ederlerse, Bodrumspor da üst liglere çıktıkça statlar layık görülecek.İnşallah bunları da hep beraber ilerleyen yıllarda göreceğiz" şeklinde konuştu.

Yeni transferleri ile çalışmalarına ara vermeden devam eden Bodrumspor'un hedefi bu yılda yine şampiyonluk.