BODRUMSPOR ALTYAPISINA FORMA HEDİYESİ

B.B. Bodrumspor Altyapısında top koşturan sporculara Bodrumlu bir otel sahibi tarafından...

BODRUMSPOR ALTYAPISINA FORMA HEDİYESİ
B.B. Bodrumspor Altyapısında top koşturan sporculara Bodrumlu bir otel sahibi tarafından 100 takım forma hediye edildi.

Bodrumspor'un Gümbet halı saha tesislerinde düzenlenen forma teslim törenine, Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, Formaları hediye eden Forever Clup otel sahibi Mert Sayın, B.B. Bodrumspor Altyapı Sorumlusu Hadi Türk'ün de aralarında olduğu yönetim kadrosu katıldı.

Altyapıda yetişen sporcuların da katıldığı etkinlikte konuşan Hadi Türk, altyapıdaki futbolculara ve yetişen sporculara yapılan bu yardımı şükranla karşıladıklarını söyledi. Sporculara 100 takım forma verildiğini belirten Türk, şunları söyledi:

"Bu formalarımıza altyapı maçlarında ve yaz futbol okulumuzda kullanılacaktır. Bu formaların bir takım olması çocuklarımız açısından da çok önemliydi. Kendileri top oynarken kendilerini takım olarak görüyorlar ve daha çok seviniyorlar. Sporcular daha bir hevesle çalışıyorlar" dedi.

Türk, Bodrum Yarımadası genelinde faaliyet gösteren Belediyelerin birleşmesi sonrasında yeni bir yapılanmaya girdiklerini belirterek, şöyle konuştu:

"Bodrumspor olarak çevre beldelerden yetenekli arkadaşları seçip A Takımına hazırlama hedefimiz var. Bu konuda da hevesli arkadaşlarımızı bekliyoruz. Bizim tek amacımız vatana millete sosyal sorumluluğu olan enerjisini futbolda sahada tüketebilecek arkadaşlar yetiştirmek" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından sporculara üzerinde otel reklamının olduğu formalar dağıltıldı. Sporcular ve yöneticiler daha sonra gazetecilere birlikte hatıra pozu verdi.