BODRUMSPOR BAL YOLUNDA...

Muğla Süper Amatör ligin şampiyonu olan Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Bölgesel Amatör...

BODRUMSPOR BAL YOLUNDA...
Muğla Süper Amatör ligin şampiyonu olan Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Bölgesel Amatör Lig (LİG) yolunda gelişmeleri takip ederken, hazırlıklarını da sürdürüyor.

Yeşil beyazlı ekip Muğlaspor'un 3. lige çıkması durumunda direk BAL'a çıkacak. Gelişmeler bu yönde olursa Yeni Milasspor ise Turgutreis Belediyespor ile BAL için mücadele verecek. Muğlaspor'un 3. lige çıkamaması durumunda ise Bodrumspor bu kez BAL hesaplarını Turgutreis Belediyespor ile oynayacağı maça bırakmış olacak.

Bal'da bazı gruplardan tamamlanmayan maçlar olduğu öğrenilirken, BAL programının belirlenmesi için önümüzdeki günlerde toplantı gerçekleştirilecek.

Bodrumspor cephesinde gelişmeler merakla beklenirken, yeşil beyazlı futbolcular Gümbet tesislerinde antrenmanlarına devam ediyor. Teknik adamlar Tayfan Kıran ve Cem Cambaz eşliğinde çalışmalarını sürdüren Bodrumspor'da, elde edilen şampiyonlukla birlikte moral ve motivasyon oldukça yüksek durumda. Bodrumspor Teknik Direktörü Tayfan Kıran, her türlü olasılığa göre kendilerini hazırladıklarını belirtti.