Bodrumspor İlk Maçını Kazandı

Bodrumspor Kadın Voleybol Takımı, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Bölgesel Lig Kupası final müsabakalarında ilk maçına çıktı. Yeşil- beyazlılar, müsabakayı 3-0 kazandı.

Bodrumspor İlk Maçını Kazandı

TVF Bölgesel Lig Ekiplerinden Bodrum Belediyesi Bodrumspor A Kadın Voleybol Takımı, Aydın Büyükşehir Belediyesi Atatürk Spor Kompleksinde oynanacak TVF Bölgesel Lig Final müsabakalarına çıkıyor. 

Pazartesi günü saat 12.00’da İzmir Ege Voleybol Takımı ile karşılaşan temsilcimiz, setleri 25-12, 25-22 ve 25-10 kazandı. Rakibine set vermeden 3-0 galip gelen Bodrumspor, 22 Haziran Çarşamba günü saat 14.00’da Muğla Fethi Zirve Voleybol Takımı ve 23 Haziran Perşembe günü saat 13.00’da İzmir Voleybol Dünyası Takımı ile karşı karşıya gelecek.

Tecrübeli Antrenör Adnan Kıstak, final maçları öncesi Aydın’da açıklamalarda bulundu:

"Gerek İstanbul, gerekse Ege spor basını ve medyanın yoğun bir ilgisi var. Biz hazırız. Tecrübemiz var. Amerika ve Sırbıstan’ın önemli voleybol takımlarında oynayan voleybolcularımızın da aramıza dahil olması ile güçlü ve iyi bir takım kurduk. Sezonu çok iyi geçirdiler. Bodrum’da 3 maçın 3 ünü de kazandık. Organize ve iyi voleybol ve en önemlisi ortaya koyacağımız mücadele ile oyuncularımızın performansları, kupanın sahibini belirleyecek. Elimizden gelen her türlü mücadeleyi göstereceğiz ve kupayı Bodrum’a getirip, taraftarımıza hediye edeceğiz" ifadelerini kullandı.