BODRUMSPOR KIRIKKALE DEPLASMANINA HAZIRLANIYOR

Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor bu hafta...

BODRUMSPOR KIRIKKALE DEPLASMANINA HAZIRLANIYOR
Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor bu hafta Kırıkkale deplasmanında Türk Metal Kırıkkalespor ile karşılaşacak.

12 Şubat Pazar günü Kırıkkale’de oynanacak karşılaşma öncesi Bodrumspor Salı günü başladığı Türk Metal Kırıkkalespor maçı hazırlıklarına devam ediyor. Türk Metal Kırıkkalespor maçı öncesi Bodrumspor’da eksik oyuncu bulunmazken, takım Cumartesi günü Ankara’ya hareket edecek.

Karşılaşma öncesi son antrenmanını Ankara’da gerçekleştirecek Bodrumspor ikinci yarıyla birlikte başlattığı çıkışını bu karşılaşmada da sürdürmek istiyor. B.B. Bodrumspor grubunda 38 puanla ikinci sırada bulunurken, Türk Metal Kırıkkalespor ise 14 puanla son sırada bulunuyor.

12 Şubat Pazar günü Kırıkkale Başpınar Stadı’nda oynanacak karşılaşmada ev sahibi Türk Metal Kırıkkalespor’a verilen ceza nedeniyle ev sahibi takım taraftarları stadı alınmayacak. 13:30’da başlayacak karşılaşmaya Bodrum’dan çok sayıda taraftarın gitmesi beklenirken, Ankara başta olmak üzere Kırıkkale’de yaşayan bir çok Bodrumlunun da maça giderek B.B. Bodrumspor’u destekleyeceği öğrenildi.