BODRUMSPOR LİDERLİĞE GÖZ DİKTİ

Geçtiğimiz hafta deplasmanda Yeni Bornovaspor'u 4-3 lük skorla yenerek hanesine...

BODRUMSPOR LİDERLİĞE GÖZ DİKTİ
Geçtiğimiz hafta deplasmanda Yeni Bornovaspor'u 4-3 lük skorla yenerek hanesine 3 puan yazdıran Bodrumspor haftasonu oynanacak olan maça hazırlanıyor.

Bölgesel Amatör Liginde 7. Grupta mücadele eden Bodrumspor ligin ilk 3 haftasında 7 puan toplayarak 9 puanlı Muratpaşa Belediye Sporun ardından 2. sırada yer alıyor.

Ligin 4. haftasında evinde lider Muratpaşa Belediye Sporu ağırlayacak olan Bodrumspor hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. Şehir Stadında, antrenman sırasında görüntülediğimiz takım futbolcuları ısınma hareketlerinin ardından teknik ve taktik ağırlıklı idman yaptılar. Yeni Bornovaspor galibiyetinin baş mimarı ve takımın teknik patronu Tayfan Kıran, her geçen gün daha iyi bir takım olduklarını belirterek şunları söyledi;

"3 hafta sonunda gördük ki hiç bir takım içeride ve dışarıda kolay teslim olmuyor. Herkes mağlup duruma düşse de maça sonuna kadar asılıyor, zor bir lig olacak. İlk hafta olduğu gibi ikinci haftada 4-1 öne geçmemize rağmen son 15 dakikada 2 gol yedik. Bu yönde eksiklerimiz var ve bunları geliştirmemiz lazım. Yeni bir takımız daha eksiklerimiz var. Onları da 3-5 hafta içinde tamamlayıp daha düzenli, daha az gol yiyen ve daha çok gol atan bir takım olmayı hedefliyoruz" dedi.

Takım kaptanı Evren Özsu, yeni kurulan bir takım oldukları için bir takım sıkıntılar yaşadıklarını ifade etti. Kaptan Evren, "Yeni bir takım olduğumuz için bir takım sıkıntılar yaşıyoruz. Kişisel düşüncem, 2-3 hafta içerisinde bu sıkıntıları gidereceğimiz yönündedir. Önemli olan bu kaynaşma sürecinde puan kaybetmeden yolumuza devam etmek. Bizde hadeflediğimiz doğrultuda puan kaybetmeden yolumuza devam ediyoruz" dedi.

Kıran haftasonu oynanacak olan Muratpaşa Belediye Spor maçı ile ilgili olarak da şunları söyledi;

"Lider geliyor bu hafta, lideri yenip liderliğe yükselmek istiyoruz, Bodrumspor'a da bu yakışır. Haftasonu bütün taraftarlarımızı bekliyoruz. Taraftarlarımızla birlikte liderliği kutlayacağız" dedi.

Önümüzdeki Pazar, saat 14.30'da Bodrum Şehir Stadyumunda oynanacak olan Bodrumspor-Muratpaşa Belediye Spor karşılaşmasında taraftarların stadı doldurması bekleniyor.