BODRUMSPOR YENİ SEZON AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

2018-2019 Futbol sezonunda TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele edecek Bodrum Belediyesi...

BODRUMSPOR YENİ SEZON AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ
2018-2019 Futbol sezonunda TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele edecek Bodrum Belediyesi Bodrumspor, yeni sezon açılışını yeni antrenman sahasında gerçekleştirdi.

B.B.Bodrumspor'un sezon açılışı ile birlikte bu sene yapımı tamamlanan yeni antrenman sahası ve idari binası da hizmete girerken, Gümbet Mahallesinde bulunan tesislerin yanındaki antrenman sahası ve sezon açılışına, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, B.B.Bodrumspor kulüp başkanı Rıza Karakaya, Bodrum Deniz Ticaret Odası Başkanı Orhan Dinç, Bodrum Esnaf Odası Başkanı Erdoğan Başeymez, Bodrum Şoförler Odası başkanı Hasan Kablı, B.B.Bodrumspor kulüp yöneticileri, kulübün eski başkan ve yöneticileri, Cevat Şakir Mahallesi muhtarı Göksel Çamlı, Bodrum Galatasaraylılar Derneği başkanı Fatih Efe, vatandaşlar ve taraftarlar katıldı.

Yeni sezonun hayırlı geçmesi dilekleriyle yeni antrenman sahasının açılış kurdelesi kesilirken, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon 2018–2019 futbol sezonunun hayırlı olması dileklerini ileterek başladığı konuşmasına şöyle devam etti;

“Biliyorsunuz uzun yıllar beraber çalıştığımız arkadaşlar var. Bodrumspor forması giymek bir ayrılacaktır çünkü Bodrum Türkiye’nin Dünyaya açılan en büyük medeni kapısıdır. Tabi ki geçen sene zor bir sezon geçirdik. Bu sezon bu zor süreçleri yaşamamak için önceden Engin hocamla, başkanımla, yönetimimizle birlikte tedbirler alarak güzellikler oluşturmaya çalıştık. Şöyle bakıyorum da çok güzel arkadaşlarımız kadromuza katılmışlar. Onları da tebrik ediyorum Bodrumspor’u seçtikleri için. Geçen sene sizin de gördüğünüz gibi Bodrumspor’a düşkün bir Bodrum halkı vardır. Bugün Süper Lig’de göremeyeceğiniz seyirci sayısını Bodrum Şehir Stadı’nda görebilirsiniz ve geçen sene kritik maçların hepsinde bu güzel seyircimizin desteğini hep birlikte gördük. Şimdi bu seyirciyi kaçırmamamız lazım. Tabiki zaman zaman sıkıntılarımız problemlerimiz olacak ama şunu söz veriyorum hem kulüp başkanım adına, hem Bodrum halkı adına, hem de belediye başkanı olarak Bodrumspor formasını terleten kimse mağdur olmaz. Belki biraz gecikmeler olabilir ama rahat olun, içinizi rahat tutun, gönlünüzü rahat tutun, hiç kimsenin bir şeyi Bodrum halkının üzerinde kalmaz ve biz kimseyle helalleşmeden ayrılmayız, bırakmayız da, bizim için helalleşmek çok önemlidir. Sizler emek sarf ediyorsunuz, emeğinizi ortaya koyuyorsunuz, formanızı terletiyorsunuz, biz de bu emeği bilen bir ekibiz ve kendimde sizden biri olarak, bu formayı terletmiş biri olarak, gerçekten sizleri takdir etmek beni çok mutlu ediyor. Zaman zaman hep söylüyorum her sonuç mutlu edecek değil, zaman zaman yenilgilerde alacağız ama onurlu yenilelim, ne olur mücadele ederek yenilelim, alkışlanarak yenilelim, asla pes etmeyelim. İnanın ki zor günlerinizde hep yanınızda olacağız. Nasıl Bodrum halkı zor günlerimizde hep yanımızda olduysa bu sene yine olacağız. Bunun için değerli hocama, teknik ekibime, değerli başkanıma, yönetim kurulu üyelerime ve sizlerle birlikte emek sarf eden herkesi bir defa daha kutluyorum ve inanıyorum ki Bodrumspor bu sene hak ettiği yerde olacak. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Ve Bodrum’un bir çok takımı Süper Lig’de oynuyor. Sadece futbol değil diğer branşlarda da mücadele ediyoruz. Bunun altında yatan tek neden arkadaşlar biz sağlıklı nesiller yetiştirmek zorundayız ve sizler bu nesillerin önündeki en güzel örneksiniz. Artık Bodrumlu bir genç bu Bodrumspor formasını giymek için sizi kendine örnek alarak mücadele edecek bir çok kötü alışkanlıklardan uzak duracak. Bunun için toplumun iki adımın önünden yürüdüğünüzü, gençlerin sizi örnek alacağını unutmadan yolunuza devam edeceğinizi bilerekten hepinizi kutluyor ve tekrardan hayırlı bir sezon geçmesini diliyorum” dedi.

Başkan Kocadon ve açılışa katılanlar daha sonra B.B.Bodrumspor’un antrenmanını izledi.