SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 15:55:33' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 15:55:33' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=500checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=15 and campaign_id=500update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661042

BODRUMSPOR’DAN BASIN TOPLANTISI

Bodrum Belediyesi Bodrumspor yöneticileri ve bazı oyuncular düzenlenen basın toplantısı...

BODRUMSPOR’DAN BASIN TOPLANTISI
Bodrum Belediyesi Bodrumspor yöneticileri ve bazı oyuncular düzenlenen basın toplantısı ile bir araya geldi.

Bodrum Belediyesi Gümbet Kafeterya’da düzenlenen toplantıya Bodrum Spor Kulüp Başkanı Güneri Günaydın, Bodrumspor Genel Kaptanı Serdar Gündoğ, Takım Kaptanı Ali Merdin ve Bodrum Spor üyeleri ve futbolcular katıldı.

İlk yarıyı değerlendiren Bodrum Spor Kulüp Başkanı Güneri, gazetecilere yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Ben bunun böyle olacağını biliyordum. Takımı hazırlamaya başladığımızda oyuncularımızı gördüğümüzde takımın başarılı olacağını gördük, ancak iddialı değiliz. Bizim amacımız kendi oyuncularımızla, kendi çocuklarımızla gençlerimizle bu işleri yapmak. Ligin ikinci yarısında da çok zorlanacağımızı zannetmiyorum, iddialı takımlar kalmadı. Bizim Yalıkavak, Ören, Ortaca ve Fethiye takımları ile oynayacağız maçlar önemli. Sahamız kötü ki oynadığımız maçlarda da bu görülüyor, biz kendi sahamızda puan kaybettik sadece. Beden terbiyesi ile yaptığım görüşmelerde sezon bitince sahayı iyileştireceklerini ifade ettiler. Bizim bir an önce spor alt yapı eksikliklerine kanalize olmamız ve eksikleri gidermemiz lazım.”

Bodrumspor Genel Kaptanı Serdar Gündoğ ise gençlerin çok anlamlı bir başarıya imza attıklarını ifade ederek, şöyle konuştu:

“Gençlerle beraber mücadele eden bir takım hayal ediyorduk bu gerçekleşti. Gençlerle ve tecrübeli arkadaşlar ile mütevazı takım kurduk, tabi bu yanlış anlaşılmasın mütevazı olmak başarısız olmak değildir. Bodrum isminin olduğu her yerde iddia vardır, biz alçak gönüllülükle çalışarak bu sonucu elde ettik.”

Takım Kaptanı Ali Merdin 9 sezondur Bodrumspor’da oynadığını belirterek, “ 5 senedir kaptanlık görevimi yerine getiriyorum. Bodrum’un dışında daha iyi maçlar oynadık. Bodrum sahası kötü olduğu için zaman zaman zorlanıyoruz. Hedefimiz şampiyon olmak, hedefimiz Bölgesel amatör Lig’de olmak, bunun için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz. Tek sıkıntımız var bizim ligimiz erken bitecek BAL ligi devam edecek. Arada kalan süre belki sorun olabilir ancak ben başarılı olacağımıza inanıyorum” dedi.

Minik takımlardan beri Bodrumspor forması giyen Tanju Akar ise takımda forma şansı bulduğu için çok mutlu olduğunu ifade etti.

19 yaşındaki Mehmet Sancak ise 8 yıldır Bodrumspor’da oynadığını ifade ederek, “Bodrumspor’da olmaktan dolayı çok mutluyum, başarılı olacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Son haftalarda takımda forma şansı bulan 18 yaşındaki Mert Kara, 10 yaşından beri Bodrumspor’da oynadığını belirterek, şunları dile getirdi:

“Daha önce bize bu şans verilmemişti. Bu sene başarılı olan tüm arkadaşlarım forma şansı buldu. Ciddi bir hazırlık süreci, ağır antrenmanlar yaptık. Kendi sahamızda zeminden dolayı sıkıntılar yaşıyoruz, umarım sorun kısa sürede sorun çözülür.”
Bodrumspor’un transfer ettiği futbolculardan olan Levent Uysal ise 6 senedir Muğla süper amatör ligde oynadığını söyleyerek, “Kümede iddialıyız, başarıyı yakalayacağımızı hissettik. Bunda gençlerle, büyüklerin arkadaşlıkları birlikte güzel işler yapılabilmesini sağladı” ifadelerini kullandı.

Yine transfer edilen futbolculardan Mesut Uygun, “Bodrum sporda olmak istiyorum, hem mütevazi olduk hem de iyi oynadık, 4-5 büyük var diğerleri genç, bodrum halkı desteklerse çok güzel başarılara imza atabiliriz” dedi.

Toplantı sonunda sporcular ve yöneticiler basın mensuplarına poz verdi.