BODRUMSPOR'DAN MAÇ ÖNCESİ MANGAL KEYFİ

Pazar günü başlayacak BAL sezonunun ilk haftasında Muğlaspor ile deplasmanda karşılaşacak...

BODRUMSPOR'DAN MAÇ ÖNCESİ MANGAL KEYFİ
Pazar günü başlayacak BAL sezonunun ilk haftasında Muğlaspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Bodrumspor akşam yemeğinde bir araya geldi. Kızılağaç'taki bir restoranda bir araya gelen Bodrumspor yönetimi, oyuncular ve teknik heyet hep birlikte yemek yedi.

Organizasyonu gerçekleştiren Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya birlik, beraberlik ve kaynaşma için toplandıklarını ifade ederek şunları söyledi;

"Hem çocuklara moral olsun, birlik beraberlik olsun, hem kaynaşmaya faydası olsun diyerek yönetim kurulundaki büyüklerimiz ile hep birlikte mangal partisi organize ettik. İnşallah lige başlangıcımız böyle birlik beraberlik içinde, bir üst lige çıktığımızda yine böyle bir mangal partisinde yine buluşacağız. İnşallah hayırlı uğurlu bir sezon olacak" dedi.

Rıza Karakaya Pazar günü oynanacak Muğlaspor maçı ile ilgili olarak da şunları söyledi;

"Gereken hazırlıklar yapıldı, oyuncularımıza gereken olanaklar, verdiğimiz sözleri biz yönetim olarak yerine getirmeye çalışıyoruz. Şuanda güzel bir ortam var, birlik beraberlik var. Bundan sonra söz futbolcularımızda, onlar çıkacaklar Bodrumspor formasıyla gereken mücadeleyi gösterecekler. Bu mücadeleyi gösterdikten sonra gerekli sonuçların alınacağından hiç bir şüphemiz yok. Çünkü yeterli kalitede yeterli tecrübede oyunculardan kurulu bir takımız. İnşallah ilk maçtan da anlımızın akıyla galibiyetle dönerek taraftarlarımızı sevindireceğiz" dedi.

Aileleri ile birlikte yemeğe katılan yönetici ve futbolcular hep birlikte keyifli saatler yaşadılar.