Bodrumspor'un Rakibi Uşakspor...

Bodrum Belediyesi Bodrumspor, evinde Uşakspor ile karşılaşacak. 

Bodrumspor'un Rakibi Uşakspor...

Bodrum Belediyesi Bodrumspor, evinde Uşakspor ile karşılaşacak. 

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta bu hafta sonu oynanacak maçlarla ilk yarı tamamlanıyor. Temsilcimiz Bodrumspor, bir başka Ege Bölgesi temsilcisi Uşakspor ile karşı karşıya gelecek. 

Bodrumspor ligde 20 puanlar 12’nci sırada bulunuyor. 18 puanlı Uşakspor ise 14’üncü sırada. Uşakspor, son 2 maçında ise galip geldi. Bodrum Belediyesi Bodrumspor ile Uşakspor arasında 15 Aralık Pazar günü Bodrum İlçe Stadı’nda oynanacak maç, saat 13.30’da başlayacak. 

Öte yandan Bodrumspor ile Uşakspor taraftarları arasında önceki yıllarda yaşanan problemler nedeniyle, maçta deplasman yasağı uygulanacağı öğrenildi. 

Bodrumspor’un taraftar grupları ise sosyal medya üzerinden yaptıkları açıklamada deplasman yasağı uygulanmasını istemediklerini dile getirerek şu ifadelere yer verdiler:

“Bodrumspor taraftarları olarak tüm arma sevdalılarının deplasman yasağı uygulaması almasını istemediğimizi belirtmemize rağmen, maalesef hafta sonu oynanacak müsabaka için deplasman yasağı uygulanacağı bilgisini aldık. Yapılacak müsabakada alınan sonucun hiçbir taraftarın sağlığından önemli olmayacağını düşünerek, idari amirlerin verdiği karara saygı duyarak, bundan sonra hiçbir taraftar grubuna yasak uygulanmamasını ve dünyanın tanıdığı Bodrum şehrimize tüm taraftar gruplarının gelmesini istediğimizi belirtiriz. Hafta sonu oynanacak müsabaka için tüm taraftarlarımızın sadece takımımıza destek vermelerini bekliyoruz.”