BODRUM'UN EN BÜYÜK ŞARKÜTERİSİ AÇILDI

Oran Et'in bireysel tüketicilere yönelik perakende satış hizmeti sunduğu mağazasının...

BODRUM'UN EN BÜYÜK ŞARKÜTERİSİ AÇILDI
Oran Et'in bireysel tüketicilere yönelik perakende satış hizmeti sunduğu mağazasının resmi açılışı törenle yapıldı.

Geçtiğimiz aylarda hizmete giren mağazanın açılış törenine Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Belediye Meclis Üyeleri, Bodrum'daki bazı otellerin işletmecileri ve "Oran Et" ailesi katıldı.

Kendi üretim çiftliklerinde yetiştirdikleri ürünleri satışa sunan Oran Et'in yeni mağazasında şeffaf kesim odası bulunuyor. Müşteriler bu oda içerisinde hazırlanan etleri görme şansı buluyor. Mağazada et ürünlerinin yanında, tavuk, süt ürünleri ile kahvaltılık ürünlerde bulunuyor.

Bodrum'un en büyük şarküterisi olan Oran Et'in açılış kurdelasını Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun ve Kavaklı Köftecisi isimli işletmenin sahibi Zekeriya Akdemir yaptı.Açılış töreninde bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Muzaffer Oran'ın uzun süredir et sektöründe hizmet verdiğini ifade ederek;

"Kendi yerinde modern, Bodrum'da yaşayan insanlarımızın etten tutun, süt ürünlerine kadar ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri çok güzel bir işyeri olmuş. Ben kendilerini tebrik ediyorum. Konacık'da ki esnaf ailemize yeni bir işletmeyi katmanın sevinci ve mutluluğu içindeyiz. Bu tür işletmeler Belediyemiz için istihdam demektir. Ayrıca Konacık her geçen gün güzelleşiyor, bu güzelleşmeye paralel böyle güzel işletmelerimizin açılması bizi son derece mutlu ediyor. Kendilerini, ailesini ve çalışanlarını tebrik ediyorum. İnşallah bu mutlu tablo ilelebet devam eder ve insanlarımızda buradan gönül rahatlığı içinde alışverişlerini yaparlar" dedi.

Belediye Başkanı Tosun'un sözlerine karşılık veren Muzaffer Oran ise "siz Konacığı Konacık yapmasaydınız biz bu işletmeyi açamazdık. Konacık Belediyesi ve Bodrum bunu hakettiği için bu yatırıma girdik" dedi.

Konuşmaların ardından, Muzaffer Oran Başkan Mehmet Tosun ile birlikte şarküteriyi gezerek kasap reyonunda objektiflere poz verdiler. Açılış töreninin ardından davetliler canlı müzik eşliğinde düzenlenen kokteyle katıldılar.

Şarküterinin ilk müşterileri ise kendilerine sunulan hizmetten son derece memnun olduklarını ve işletmeyi çok beğendiklerini ifade ettiler.