Bodrum'un İncileri Namağlup Bitirdi

Kadınlar Voleybol 2’inci Lig, 7’inci Grup’ta mücadele Bodrum Belediye Bodrumspor Coenda Medikal, kendi evinde konuk ettiği Aydın Büyükşehir Şehir Belediyesi'ni 3-0 mağlup etti. Bodrum’un İncileri ligde 7'inci galibiyetlerini alarak ligin ilk yarısını namağlup bitirdi.

Bodrum'un İncileri Namağlup Bitirdi

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2’inci Lig 7’inci Grup’ta mücadele eden B.B. Bodrumspor Coenda Medical, ligin 7'inci haftasında Aydın Büyükşehir Belediyesi'yle  karşılaştı. Setleri 25-15, 25-20 ve 25-17 kazanan B.B. Bodrumspor Coenda Medical gülen taraf oldu. Bodrum’un İncileri ligde 7'de 7 yaparak puanını 21’e çıkardı ve şampiyonluk yolunda büyük avantaj sağladı. 

Futbol ve voleybol takımlarının günü galibiyetle kapattığı Bodrumspor’da yüzler gülüyor. Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, yaptığı açıklamada mutluluğunu şu sözlerle dile getirdi:

“İki takımımız da bugün galip geldi. Hem futbol, hem de voleybol takımımızı tebrik ediyorum. Bodrum, bir spor şehri olma yolunda hızla ilerliyor. Taraftarlarımıza, tüm destek verenlere teşekkür ediyorum. Asi Tayfa, bizi voleybolda da yalnız bırakmadı. İnşallah güzel günler Bodrum’un. Voleybol şubemizi geçen sene kurduk. İlk yılında şampiyon olmuştu. Bu sezon da ilk devrede 7’de 7 yaparak lider tamamladık. Hocamız Adnan Kıstak’a, yönetim kurulu üyelerimize, oyuncularımıza, teknik kadromuza, herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.