BOSİAD YÖNETİM KURULU İLK TOPLANTISINI YAPTI

Bodrum Sanayici ve İş adamları Derneği'nin (BOSİAD) çiçeği burnunda yönetim kurulu...

BOSİAD YÖNETİM KURULU İLK TOPLANTISINI YAPTI
Bodrum Sanayici ve İş adamları Derneği'nin (BOSİAD) çiçeği burnunda yönetim kurulu yeni üyeleriyle ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Bodrum Bay Resort Otel'de sabah saatlerinde gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısına, Mustafa Er, Hasan Danacı, Elif Kargın, Emre Saraçbaşı, Halil Alparslan, Burak Söğütlü, Mehmet Billorer, Melek Yılmaz, Serkan Dinç ve Yüksel Aslan katıldı.

27 Eylül günü gerçekleştirilen olağan genel kurul toplantısında seçilen BOSİAD yönetim kurulunun ilk toplantısında görev dağılımı gerçekleştirildi. Toplantıda ilk olarak başkanlık seçimi yapıldı. Yapılan oylamada Mustafa Er yeniden BOSİAD Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilirken, Melek Yılmaz başkan yardımcılığına, Vural Öztürk Muhasip Üyeliğe ve Emre Saraçbaşı Genel Sekreterlik görevine seçildi.

Gündemde yer alan diğer görev paylaşımları arasında bulunan Sosyal Komiteye Melek Yılmaz, Burak Söğütlü ve Hasan Danacı, Eğitim Komitesine Mehmet Billorer ve Elif Kargın, Organizasyon Komitesine ise Yüksel Aslan, Hüseyin Meral ve Halil Alparslan seçildi.

Toplantı sonunda yeni dönemde yapılacak olan çalışmalar ile ilgili olarak ana konular belirlendi.

Yaklaşık 2 saat süren kahvaltılı toplantı sonunda yönetim kurulu üyeleri topluca hatıra fotoğrafı çektirdi.