SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 18:42:36' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 18:42:36' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=357checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=18 and campaign_id=357update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661149

BOYD'da 21 Yıllık Başkan Değişti

Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği(BOYD) 9. Olağan Genel Kurulu yapıldı. 2001 yılında kurulan derneğin yönetim kurulu başkanlığında değişim yaşandı. 21 yıldır dernek başkanlığını yürüten Serdar Karcılıoğlu, bayrağı Sabahattin Duman'a bıraktı. Genel Kurul üyeleri Serdar Karcılıoğlu'nu Onursal Başkanlığa seçti.

BOYD'da 21 Yıllık Başkan Değişti

BOYD Genel kurulu Bodrum Delfi Hotel'de gerçekleştirildi. 283 üyesi bulunan derneğin genel kurulunda Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Karcılıoğlu bir sunum gerçekleştirdi ve yeni dönemde aday olmayacağını açıkladı. Karcılıoğlu "21 yıldır Derneğimizin Kuruluşundan beri birlikte omuz omuza görev yaptığımız Sabahattin kardeşime gönül rahatlığıyla bayrağı bırakıyorum. Her zaman Yönetimin yanında olduğumu bilmenizi isterim. Daha gerçekleştirecek çok projemiz var." şeklinde konuştu.

Serdar Karcılıoğlu'nun sunumunun ardından Ali Caner Cansever divan başkanlığına, Hüseyin Softa başkan vekilliğine ve Ayşenur Aka divan katipliğine oy birliği ile seçilerek divan oluşturuldu ve gündeme geçildi. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından yönetim kurulu üyesi Hüseyin Softa, yönetim kurulu faaliyet ve denetleme kurulu raporlarını okudu ve genel kurul tarafından yönetim kurulu faaliyet raporu ve denetleme kurulu raporu ayrı ayrı ibra edildi. Gelecek dönem bütçesi Sabahattin Duman tarafından genel kurula okundu ve oy birliği ile onaylandı. Yeni yönetim kuruluna danışma kurulu teşkili ve yönetmeliğinin hazırlanması konusunda yetki verilmesi onaya sunuldu ve oy birliği ile kabul edildi. Dernek Organlarının seçimine geçildi. Sabahattin Duman tarafından sunulan Yönetim ve Denetleme Kurulları oy birliği ile seçildi.

21 yıldır derneğin başkanlığını yürüten ve bu dönem aday olmayan Serdar Karcılıoğlu'nun onursal başkanlığı için verilen önerge divan başkanlığınca gündeme alındı, oylamaya açıldı ve önerge oy birliği ile kabul edildi.

Dilek ve öneriler bölümünde Sırasıyla Adviye Yıldız, Serdar Karcılıoğlu ve Caner Cansever söz aldı görüş ve önerilerini sundular. Son bölümde söz alan Sabahattin Duman Aday gösterdiği Kurullarına duyulan güvenden dolayı Genel Kurul üyelerine teşekkür konuşması yaptı ve çalışmalarına tüm üyelerin katılımını beklediklerini söyledi.

Dernek Kurulları şu şekilde oluştu.

Asil üyeler;    

Sabahattin Duman, Hakan Şamhal, Mehmet Dağoğlu, Taner Kökten, Hacı Yıldırım, Ayşenur Aka, Özgenç Fidanoğlu, Av. Cihan Çiçek, Hüseyin Okundu, Cenap Atakçık, Sema Apak

Yedek üyeler;

Esra Velington, Bilge Koçhan, Cevdet Deprem, Alişir Şahin, Selin Buket Özsüer, Fikret Malkoç, Savaş Betil

Denetleme kurulu asil üyeler; Osman Çetok, Hakan Eren, Gökmen Keskin

Denetleme kurulu yedek üyeler; Ramazan Duman, Lütfü Yağcı, Hasan Naci