BU AİLEDE HERKES 27 NİSAN'DA DOĞDU!

Milas’ta aynı gün doğan Zafer ve Gözde çiftçi, düğünlerini de doğum tarihleri olan...

BU AİLEDE HERKES 27 NİSAN'DA DOĞDU!
Milas’ta aynı gün doğan Zafer ve Gözde çiftçi, düğünlerini de doğum tarihleri olan 27 Nisan'da yaptılar ve tam 6 yıl sonra yine 27 Nisan 2018 tarihinde bir bebek sahibi oldular. “Tesadüfün böylesi!” dedirten durum, nüfus müdürlüğü çalışanlarını bile şaşırttı.

Milas yaşayan Gül ailesi bireylerinin hepsi, ilginç bir şekilde 27 Nisan tarihinde doğdu. 23 yaşındaki Zafer Gül, 6 yıl önce eşi Gözde (24) ile tanıştı. Sevgili olduktan sonra aynı gün doğduklarını öğrenen genç çift, düğünlerini de aynı gün olan 27 Nisan tarihinde yaptılar. Zafer ve Gül çiftinin kızları Nisa da tam 6 yıl sonra 27 Nisan 2018 tarihinde dünyaya gelerek, anne ve babasına en güzel doğum günü hediyesi oldu.

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞANLARI DA BÜYÜK ŞAŞKINLIK YAŞADI

Annesi ve babasıyla aynı gün doğan Nisa’nın nüfus cüzdanını çıkaran nüfus müdürlüğü çalışanlarını bile durumu şaşkınlıkla karşıladılar.

Kızı Nisa’nın nüfus cüzdanını çıkarırken nüfus müdürlüğü çalışanlarının da kendisi gibi büyük bir şaşkınlık yaşadıklarını söyleyen baba Zafer Gül, müdürlük çalışanlarından böylesi bir tesadüfe daha önce rastlanmadığını öğrendiğini belirterek, “27 Nisan tarihinin bizim aile için ayrı bir önemi var. Çünkü ailemizdeki herkes bu tarihte doğdu ve bizim düğünümüzde bu tarihte oldu. Yıllardır eşimle aynı gün doğum günü ve evlilik yıl dönümü kutlarken, bu sene en büyük doğum günü hediyesini kucağımıza aldık. Bundan sonra 27 Nisan tarihlerinde, bizimle beraber kızımız Nisa’nın da doğum gününü kutlayacağız” dedi.

“Allah her çifte bir hayırlı bir evlat nasip etsin…” diyen anne Gözde Gül ise eşi ve kendisi için ‘Nisa’ gibi bir doğum günü hediyesinin verdiği mutluluğun kelimelerle tarif edilemeyeceğini söyledi.