BU HABERİ DİKKATLE OKUYUN!

Bodrum'da gerçekleştirilecek Türk konseyi zirvesi nedeniyle 3 Haziran Salı günü...

BU HABERİ DİKKATLE OKUYUN!
Bodrum'da gerçekleştirilecek Türk konseyi zirvesi nedeniyle 3 Haziran Salı günü gece yarısından itibaren 4 Haziran Çarşamba günü gece yarısına kadar Bodrum merkezinde araç trafiği ile ilgili çeşitli düzenlemeler yapılacak.

4 – 5 Haziran 2014 tarihleri arasında Bodrum’da Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi (Türk Konseyi) IV. Zirvesi kapsamında 4 Haziran 2014 Çarşamba akşamı Bodrum Kalesi Kuzey Hendeğinde bir sanat etkinliği gerçekleştirilecek.

Etkinlik saatleri süresince yani 4 Haziran akşamı saat 17.00-24.00 saatleri arasında ilçede çeşitli caddeler trafiğe kapatılacak. Bunun yanı sıra taksi ve dolmuş gibi toplu taşıma araçları belirlenen caddelerde hizmet veremeyecek.

Yetkililerden alınan bilgilere göre, 4 Haziran 2014 Çarşamba günü 17.00 ile 24.00 saatları arasında Bodrum’da kapanacak yollar şöyle;

Cevat Şakir Caddesi (Emniyet Müdürlüğü Kavşağından Belediye Meydanı Arası), Neyzen Tevfik Caddesi (Belediye Meydanı ile Askeri Kamp Giriş Kapısı Arası), Nafiz Özsoy Caddesi (Garaj Altı Kavşağı ile Lise Kavşağı Arası). Konacık istikametinden İçmeler yönüne ve o bölgedeki mahallelere gidecek vatandaşların ise Kıbrıs Şehitleri Caddesi’ni (Çevre Yolu’nu) kullanarak Yokuşbaşı Grand Yazıcı Otel Kavşağı’nı kullanmaları gerekiyor.

Ayrıca 03 Haziran 2014 Salı günü gece yarısından itibaren, 04 Haziran 2014 Çarşamba günü 24.00 saatlerine kadar belirtilen caddelerde park yasağı uygulanacağı, vatandaşların ve esnafların mağduriyete uğramamaları konusunda dikkatli olmalarını uyarısında bulunuldu.