Bu Kez Yeni Eşini Hastanelik Etti!

Bodrum’da geçen Mayıs ayında eski eşini rehin alan ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanan S.K. isimli şahsın, bu kez de yeni eşini darp ettiği öğrenildi. Şahsın, geçen yıl evlendiği eşi Gönül K., darp sonucu hastanelik oldu. Hayatından endişe ettiğini söyleyen Gönül K., boşanma davası açtığını söyledi.

Bu Kez Yeni Eşini Hastanelik Etti!

31 Mayıs 2022’de yaşanan olayda Çırkan Mahallesi Emir Sultan Sokak üzerinde yaşayan 2 çocuk annesi C.N. adlı kadının evine gelen eski eşi S.K., yaşanan arbede ve kovalamacanın ardından kadını 2 çocuğunun gözü önünde rehin almıştı. Saldırgan, polisin camdan girip müdahale etmesiyle etkisiz hale getirilerek gözaltına alınmış, kadın olaydan hafif yaralı şekilde kurtulmuştu. Şüpheli şahıs, karakoldaki ifade işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

"BİR AY ÖNCE TAHLİYE OLDU"

S.K., yaklaşık bir ay önce tahliye oldu. Şahsın, geçen yıl dünya evine girdiği Gönül K.’yı yaşanan tartışma sonrası dün sabah saatlerinde feci şekilde darp ettiği öğrenildi. Gönül K., olay sonrası hastaneye kaldırılırken, S.K. ise karakola götürüldü. Tedavisinin ardından evine giden Gönül K., gece saatlerinde rahatsızlanınca çocukları tarafından tekrar Bodrum Devlet Hastanesi’ne getirildi. Şahsın karakoldaki işlemleri sonrası serbest kaldığı bildirildi. 

DEHŞET ANLARINI ANLATTI

Hastanede Kent Haber’e açıklamalarda bulunan Gönül K., yaşadığı dehşet anlarını şu şekilde anlattı;

“Zaten eşim bana sürekli şiddet uyguluyordu. Yine aynı şeyi yaptı. Boğazımı sıktı, son nefesimi vermek üzereydim. Üzerime çıktı, yumrukladı, boğazımı sıktı. Her yerime vurdu, saçlarımdan tuttu, yuvarladı. Kaçmaya çalıştım ama kaçamadım. Sürekli başımdaydı çünkü, ayrılmıyordu başımdan. Elinden zor kurtuldum. Kızlarım kurtardı beni. Boğazım inanılmaz şekilde ağrıyor. Tartışma benim Aydın’da aldığım ev yüzünden başladı. Onun için her şey sorun. Daha önce de bana bıçaklı saldırısı oldu ama ben bunu adli makamlara taşımadım. Beni daha önce silahla tehdit etti. Ben belki düzelir diye şikayet etmedim ama hiçbir şekilde düzelme olmadı. Şu anda her yerim ağrıyor.” dedi.

Dün hastaneden çıktıktan sonra şahıs hakkında suç duyurusunda bulunduğunu dile getiren Gönül K., sözlerini şöyle sürdürdü;

“Beni ölümle tehdit ediyor. Hatta az önce bana ‘bir daha güneş doğmayacak, kınalar hazırlansın’ diye mesaj attı. Açıkçası artık korkuyorum. Can güvenliğim yok. Benden boşanırsan çocuklardan birini rehin alırım diyor. Bir şekilde beni yine kendisine döndüreceğini söylüyor.”

“BOŞANMA DAVASI AÇACAĞIM”

Eşine boşanma davası açacağını dile getiren Gönül K., “Artık korkuyorum. Çocuklarımın can güvenliği yok. Zaten kendisine boşanma davası açacağım. En kısa zamanda kurtulurum inşallah. Artık devam etmek istemiyorum.” dedi.