Bunlar da Merdiven Hırsızları!..

Bodrum’da faaliyet gösteren bir halı sahadaki seyyar merdiven, kimliği belirsiz 2 kişi tarafından çalındı.

Bunlar da Merdiven Hırsızları!..

Edinilen bilgiye göre Adnan Menderes Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Özsert Spor Tesisleri’ndeki seyyar merdiven kimliği belirsiz 2 şahıs tarafından güpegündüz çalındı. Ertesi gün merdivenin yerinde olmadığını gören işletmeci Kanat Özsert, güvenlik kamerasını incelediğinde merdivenin çalındığını gördü. 

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde hırsızlık şüphelisi şahıslardan birinin tesis binası önündeki bankla duvar arasındaki merdiveni incelediği görülüyor. Daha sonra binanın çevresini kolaçan eden 2 şüpheli, merdiveni yerinden alıp götürüyor. İkili merdivenle birlikte kameraların görüş açısından uzaklaşıyor. 

Ortakent Yahşi Gençlik Spor Kulübü Başkanı ve Altınordu Bodrum Futbol Okulları antrenörü olan Kanat Özsert, Kent Haber’e esprili bir dille yaptığı açıklamada şöyle "Bu 2020 yılı benim için de çok iyi geçmiyor. Geçen ay Gümbet’teki restoranımda yangın çıktı. İşlettiğim halı saha pandemiden dolayı kapandı. Antrenörlüğünü yaptığım okul pandemi şartlarından dolayı faaliyette değil. Şimdi de merdivenimi çaldılar" dedi.