Çalınan Traktör Serinhisar'da Bulundu!

Bodrum'a bağlı Mazıköy Mahallesi'nden çalınan tomruk yüklü traktör, 10 gün sonra Denizli'nin Serinhisar İlçesinde bulundu.

Çalınan Traktör Serinhisar'da Bulundu!

Bodrum'a bağlı Mazıköy Mahallesinde orman kesim sahasında çalışan Mehmet Ünal, 29 Ağustos akşamı kesilen tomrukları traktörüne yükledikten sonra kesim sahasından ayrıldığını, ertesi gün geldiğinde ise traktörünün çalındığını beyan ederek Mumcular J.Krk.K.lığına müracaatta bulundu.

Meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili Bodrum İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı JASAT (Jandarma Dedektifleri) ekipleri tarafından araştırmalara başlanarak olay ile ilgili bilgiler İl Emniyet Müdürlüğü birimleriyle de paylaşıldı.

Bodrum İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı JASAT ile Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubeye bağlı Hırsızlık Bürosu ekiplerinin 10 gün ve 250 km süren titiz çalışmaları sonucu çalınan traktörün Denizli İline bağlı Acıpayam İlçesi bölgesinde olduğu belirlendi.

İl Jandarma ve emniyet müdürlüğü ekiplerinin müşterek çalışmaları sonucu Acıpayam'da çalınan traktörün arka kovanı ile ön kepçesi ele geçirildi. Çalışmalarına devam eden ekipler, çalınan traktörü ise Serinhisar ilçesinde bularak sahibine teslim etti.

Olaya karıştığı tespit edilen 4 kişiden 3’ü ifadelerinin alınmasını müteakip serbest bırakılırken, 1 şüpheli ise Bodrum ilçesine getirilmek üzere gözaltına alındı.