SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 07:11:17' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 07:11:17' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=497checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=07 and campaign_id=497update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1659950

Çamarası Muhtarlık Binasına Kavuştu

Ocak ayında muhtarlık binası olmayan Çamarası Mahallesi’ni ziyaret eden MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi, konuyu ilgili kurumlara iletip, kamuoyuyla paylaşmıştı. Bilgi'nin girişimleri üzerine çalışmalarını hızlandıran Bodrum Belediyesi, mahalleye bir muhtarlık binası yaptı. Önceki gün Çamarası’nı ziyaret eden Bilgi, muhtarlık binasının yapıldığını görmekten çok mutlu olduğunu söyledi.

Çamarası Muhtarlık Binasına Kavuştu

Göreve geldiğinden bu yana Bodrum Yarımadası’nda ki tüm muhtarları sık sık ziyaret eden MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi, sorunları yerinde tespit edip ilgili kurumlara iletiyor. Bu yöndeki sorunların çözümü konusunda da ziyaretlerine devam eden İbrahim Bilgi, yapılan çalışmaları gözlemleyip, sorunları takip etmeye devam ediyor.

ÇAMARASI MUHTARLIK BİNASINA KAVUŞTU

MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi, Ocak ayında ziyaret ettiği Çamarası Mahallesi’nde Bodrum’da binası olmayan muhtarlıklardan biri olan Çamarası’nın muhtarı Hüseyin Demir ile söz verilmesine rağmen bir türlü yapılmayan binanın zemininde buluşup, bu duruma çok üzüldüğünü ifade etmişti. Bilgi, Çamarası’na yakışır bir muhtarlık binasının bir an önce yapılması için gerekli girişimlerde bulunacağını belirtmiş ve ziyaretinin hemen ardından konuyu ilgili mercilere iletmişti. Bilgi'nin ziyaretinin basında da yer almasından sonra hızlanan çalışmalar sonucunda Çamarası, muhtarlık binasına kavuştu. 

Çamarası’nı yeniden ziyaret eden MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi, mahalleye kazandırılan muhtarlık binasına çok sevindiğini belirtti. Mahallelerin tüm sorunlarını yerinde gözlemleyip ilgili mercilere aktarmaya devam ettiklerini belirten Bilgi; “Bugün Mumcular bölgesine yapmış olduğumuz ziyarette Çamarası’na da uğradık. Yeni muhtarlık binasını görmek bizi çok mutlu etti. Uzun zamandır yapılmayan muhtarlık binasının en sonunda Çamarasılı hemşehrilerimize hizmet vermeye başlaması çok güzel. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Bodrum’da tüm sorunların üzerine gitmeye devam edeceğiz. Tek amacımız var, Bodrum’un tüm sorunlarından bir an önce kurtulması. Bu da ancak birlik ve beraberlikle olur. MHP Bodrum İlçe Teşkilatı olarak bu konuda üzerimize düşen ne varsa yerine getirmeye hazırız” dedi.