SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 15:50:29' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 15:50:29' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=445checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=15 and campaign_id=445update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660235

CANDAN ERÇETİN'DEN MÜZİK ZİYAFETİ...

Bodrum Kalesi'nde konser veren ünlü sanatçı Candan Erçetin, kendisini dinleyen tatilcilere...

CANDAN ERÇETİN'DEN MÜZİK ZİYAFETİ...
Bodrum Kalesi'nde konser veren ünlü sanatçı Candan Erçetin, kendisini dinleyen tatilcilere keyifli saatler yaşattı

Özel bir organizasyon şirketinin düzenlediği yaz konserleri kapsamında, Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği'nde sahne alan ünlü sanatçı, Bodrumlu hayranları ve ilçede tatilini sürdüren yerli-yabancı tatilcilere keyifli saatler yaşattı.

Konser arasında bir konuşma yapan Erçetin, Bodrum'da bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Uzun bir aradan sonra Bodrum'da tekrar konser verdiğini belirten Erçetin, "En son 2010 yılında Bodrum'da şarkı söylemişiz. Bu sahnede ise en son 2005 yılında şarkı söylemişiz. İyi ki gelmişiz, sizde iyi ki buradasınız" diye konuştu.

Şarkı aralarında hayranlarıyla sohbet eden Erçetin konserde, "Parçalandım", "Olmaz sevdiğim", "Onlar yanlış biliyor" gibi eski şarkılarını seslendirdi.

Yaklaşık 2 saat süren konseri 3 bine yakın Erçetin hayranı izledi.