Cansız Bedeni Kayalıklarda Bulundu!

Ören'de ormanda doğa yürüyüşü yaparken kaybolan Koç Holding A.Ş. eski yöneticilerinden 73 yaşındaki Hasan Hafızoğlu, bölgedeki bir yarıkta kayalıkların üzerinde ölü olarak bulundu.

Cansız Bedeni Kayalıklarda Bulundu!

Milas’a bağlı Bozaalan Mahallesi’nde geçtiğimiz pazar günü ormanlık alanda yürüyüşe çıkan 73 yaşındaki Koç Holding A.Ş. eski yöneticilerinden Hasan Hafızoğlu’ndan haber alamayan yakınları, durumu jandarmaya bildirdi. Son olarak 2 gün önce saat 15:00 sularında Kılıç Deniz Ürünleri Kuluçkahane Tesisi yakınlarında görülen ve telefonda konuştuğu arkadaşına bir dere yatağından aşağı doğru indiğini söyledikten sonra bir daha kendisi ile iletişime geçilemeyen Hafızoğlu için ekipler seferber oldu. Dün başlayan arama çalışmaları, bugün de devam etti. 

Hafızoğlu’nun bulunması için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da devreye girdi. 120 kişilik Jandarma komando ekibi, Muğla 911 Arama ve Kurtarma Derneği, İzmir ve Muğla AFAD, AKUT ve gönüllülerden oluşan grup, Hafızoğlu’nun bulunabileceği geniş bir bölgeyi taradı. Jandarma ekipleri, bölgeyi köpek timi ile de didik didik ararken havadan da drone ile bölge tarandı. Bölgeyi bilen köylüler de, arama kurtarma çalışmaları esnasında resmi ekiplere destek verdi. 

Bugün öğle saatlerine doğru Hafızoğlu’nun cansız bedenine ulaşıldı. Hasan Hafızoğlu’nun cansız bedeninin bölgedeki bir vadideki kayalıkların üzerinde bulunduğu öğrenildi. Hafızoğlu'nun kesin ölüm sebebi ise henüz bilinmiyor.

Milas Kaymakamı Eren Aslan’ın da olay yerine geldiği bildirildi.