Çarpıp Yollarına Devam Ettiler!..

Bodrum’da önce bir otomobilin, ardından da motosikletin çarptığı köpek yaralandı. Çarpan araçların durmadan yoluna devam etmesi ise tepki topladı.

Çarpıp Yollarına Devam Ettiler!..

Edinilen bilgiye göre akşam saatlerinde Kıbrıs Şehitler Caddesi Hastane Kavşağı ile Lise Kavşağı arasındaki bankalar önünde karşıdan karşıya geçmeye çalışan bir köpeğe, cadde üzerinde seyreden bir otomobil çarptı. Çarpma sonrası yolun diğer tarafına geçen köpeğe bu sefer de karşı istikametten gelen bir motosiklet çarptı. Çarpmanın şiddetiyle 3 metre sürüklenen köpek yaralandı. 

İddiaya göre hayvana çarpan araçların sürücüleri, hiç durmadan yollarına devam ettiler. Olayı gören çevredeki vatandaşlar ise yaralı hayvanın yardımına koştu. Vatandaşlar, yaralanan köpeği kendi imkanlarıyla veterinere götürdü. 

Köpeğin yardımına koşan vatandaşlardan Servet Ceyhan, Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Yaya geçidinden geçmekte olan sokak köpeğine bir otomobil çarptı. Karşı şeride geçen köpeğe diğer yönden hızlı gelen motosiklet çarptı. Köpek 3 metre yerde sürüklenip kafasından ve yüzünden kanlarla baygın bir şekilde bir süre hareketsiz kaldı. Her 2 sürücü hiç bir şey olmamış gibi devam ettiler çevrede bulunan vatandaşların yardımıyla ve benim de yardımımla bir araca konulup veterinere götürüldü.”