SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 17:26:38' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 17:26:38' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=453checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=17 and campaign_id=453update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660300

ÇAYA DÜŞEN ARAÇTAN SAĞ ÇIKTI

Fethiye'de çaya düşen bir otomobilin sürücüsü, vatandaşların yardımıyla kurtarıldı....

ÇAYA DÜŞEN ARAÇTAN SAĞ ÇIKTI
Fethiye'de çaya düşen bir otomobilin sürücüsü, vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.
Alınan bilgiye göre, Fethiye'nin Kemer beldesinde, Abdullah Karacan'ın (66) Kemer Köprüsü yakınlarında park etmeye çalıştığı 48 FT 049 plakalı otomobil, el freninin çekili olmaması nedeniyle, 6 metre yükseklikten yol kenarındaki çaya düştü.
Çayın içinde otomobiliyle birlikte sürüklenen Karacan, daha sonra otomobilin kapısını ayaklarıyla açarak, dışarı çıktı. Otomobilden güçlükle dışarı çıkan Karacan, vatandaşların yardımıyla sudan çıkartıldı.
Karacan, gazetecilere yaptığı açıklamada, kaza nedeniyle büyük korku yaşadığını belirtti. Otomobili park ettikten sonra el frenini çekmeyi unuttuğunu belirten Karacan, ''Otomobil ile birlikte çaya düştüm. Sonra sürüklendik. Kapı ve camı kıramadım. Sırtımı koltuğa dayayıp son bir gayretle ayaklarımla tekmeleyip, kapıyı açabildim. Daha sonra karaya çıktım. Çok şükür kurtuldum'' dedi.
Öte yandan, çayın içinde sürüklenen otomobilin yerinin tespit edildiği, sudan çıkarılması için çalışma başlatıldığı bildirildi. Bu arada, jandarma ekipleri Kemer Köprüsü'nü bir süre trafiğe kapattı.