Cengizhan'ın Klibi İlgi Görüyor...

Bodrumlu genç Cengizhan Beller’in Enes Altuğ’la yaptığı “Vicdanı Yok” isimli şarkı, müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Cengizhan'ın Klibi İlgi Görüyor...

2018 yılında "Güçperest" isimli şarkısıyla müzik dünyasına adım atan 24 yaşındaki Cengizhan Beller, ikinci şarkısı “Vicdanı Yok”u çıkardı. Sözleri Cengizhan Beller’e, müziği Enes Altuğ’a ait şarkının klibi Bodrum ve İstanbul’da çekildi. Klip, Youtube üzerinde ilk bir haftada 500 bin izlenmeye yaklaştı. Şarkı sosyal medyada da büyük ilgi gördü. 

Yeni şarkısı ve klibi hakkında Kent Haber’e açıklamalarda bulunan Cengizhan, duygu ve düşüncelerini şu sözlerle paylaştı:

“Güçperest şarkısından sonra Vicdanı Yok isimli şarkımız çıktı. Şu anda herşey istediğimiz gibi gidiyor. Şarkı Youtube üzerinde 500 bin izlenmeye ulaştı. İnşallah kısa sürede milyonu geçecek. Klibin büyük bölümünü Bodrum’da çektik. Halikarnas Balıkçısı dahil Antik Tiyatro, Bodrum Kalesi ve ilçenin sembol yerleri klipte var. Bodrum halkında desteklerini bekliyoruz. İnşallah üçüncü şarkıyı da yapacağız.”

Şarkının sosyal medya platformlarında da ilgi gördüğünü anlatan Bodrumlu genç, "Şarkıyı Enes Altuğ kardeşimle birlikte yaptım. O da TikTok fenomeni. Şarkı TikTok’ta da aynı şekilde ilgi görmeye devam ediyor. Bodrumluların desteğini bekliyorum" dedi.

Klip linki; https://www.youtube.com/watch?v=RzQK5TG2-k4