Cesedin Kimliği Belli Oldu!..

Bodrum’da 29 Haziran gecesi, kum dolu çuval içerisinden çıkan cesedin kimliği belli oldu. Olayla ilgili 1'i kadın 6 kişi gözaltına alındı.

Cesedin Kimliği Belli Oldu!..

Ortakent Üniversite Caddesi üzerinde yol kenarındaki bir toprak yığınından kötü koku geldiğini fark eden vatandaşlar, durumu güvenlik güçlerine ihbar etti. İhbar üzerine, Ortakent Dilekyolu Kavşağı ile Güzel Sanatlar Fakültesi binası arasındaki olay yerine gelen polis ekiplerince yapılan incelemede, yol kenarındaki toprak yığını altında, içerisinde kum ve ceset bulunan bir çuval ortaya çıkarıldı. Yaklaşık bir ay önce ölen yetişkin bir erkeğe ait olduğu değerlendirilen cesedin üzerinden herhangi bir kimlik çıkmadı. 

Olay yerinde yapılan incelemenin ardından çürümüş haldeki ceset olay yerinden alınarak otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Cinayet olduğu değerlendirilen olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

Başlatılan soruşturma kapsamında kayıp Kızılağaç bölgesinden 50 yaşındaki Ümit Erol adlı vatandaş hakkında kayıp başvurusu yapıldığı belirlendi. Soruşturmayı jandarma devralırken, Erol’un yakınları ve çevresindeki kişilerin ifadeleri alındı.

Olayla ilgili 1’i kadın 6 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan 6 kişi, adliyeye sevk edildi.

İlk belirlemelere göre şahsın kurşunlanarak öldürüldüğü tespit edildi.