Cesedin Kimliği Belli Oldu!..

Bodrum’da başından silahla vurulmuş halde ormanlık alanda bulunan cesedin, 20 yaşındaki inşaat işçisi Kenan Uzunay adlı gence ait olduğu tespit edildi. Olay yerinde yapılan ilk incelemede, Uzunay'ın ensesinden sıkılan kurşunla cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

Cesedin Kimliği Belli Oldu!..

Ceset dün Bodrum-Güvercinlik arasındaki yol kenarında ormanlık alanda bulunmuştu. Seyir terasını geçtikten sonraki keskin virajın olduğu bölgeye denize girmeye gelen 2 genç, ormanlık alanda bir kişiyi başından vurulmuş halde bulmuştu. 

İhbarın ardından bölgeye gelen sağlık ekipleri, şahsın hayatını kaybetmiş olduğunu tespit etti. Jandarma ekipleri, olay yeri ve çevresinde geniş çaplı inceleme yaptı. Olay yeri ve çevresinde dedektörle de arama yapıldı.

Olay yerinde ceset üzerinde yapılan ilk incelemede başın arka kısmından sıkılan kurşunun alından çıktığı öğrenildi. Ayağında terlik ve üzerinde şort tişört bulunan şahısta kimlik çıkmadı. Ceset, otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. 

Cesedin kime ait olduğu ise bugün belli oldu. Cesedin, Ağrı Patnos doğumlu 20 yaşındaki Kenan Uzunay’a ait olduğu bildirildi. Uzunay'ın birkaç ay önce Bodrum'a geldiği ve inşaat işinde çalıştığı öğrenildi.

Olayla ilgili başlatılan geniş çaplı soruşturma sürüyor.