CHP BODRUM 2. KADIN KOLLARI KONGRESİ YAPILDI

Cumhuriyet Halk partisi (CHP) Bodrum İlçe Örgütü 2. Olağan Kadın kolları kongresi,...

CHP BODRUM 2. KADIN KOLLARI KONGRESİ YAPILDI
Cumhuriyet Halk partisi (CHP) Bodrum İlçe Örgütü 2. Olağan Kadın kolları kongresi, kalabalık bir katılım ile gerçekleştirildi.

Bodrum Belediyesi Meclis salonunda gerçekleştirilen kongreye, Geçmiş Dönem Muğla Milletvekilleri Dr. Ali Arslan, Fevzi Topuz, CHP Muğla İl Başkan Adayı Mustafa Öztürk, CHP Bodrum İlçe Örgütü Başkanı Okan Özsu, CHP Bodrum İlçe Örgütü Eski Başkanı Durmuş Ali Öztürk, Muğla İl Genel Meclis Üyesi Cesur Öncel, ilçe ve belde Kadın Kolları başkan ve üyeleri katılırken, Ak Parti Kadın Kolları üyeleri de nezaket ziyaretinde bulundu.

İlçe Kadın Kolları Kongresinde divan heyetine; verilen tek önerge ile Muğla İl kadın kolları Başkanı Canan Ercan, CHP Yönetim Kurulu Üyesi Çiğdem Erko ve Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Üyesi Kübra Ünveren oy birliği ile seçildiler.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan ve Kadın Kolları kongresini yaptıklarını belirten Saime Demirtaş, konuşmasında şunları kaydetti:

“Mevcut Kadromuzu daha da genişleterek, sizlerle güven tazelerken dostluk ve sevgi mesajları ile şölen havasında bir kongre yapmayı hedefliyoruz. Misafirlerimiz kongremize katılarak bizleri onurlandırdınız. Sizleri aramızda görmekten kıvançlıyız hepinize sonsuz teşekkür ediyorum”dedi.

Dr. Ali Arslan, Fevzi Topuz, CHP Muğla İl Başkan Adayı Mustafa Öztürk, CHP Bodrum İlçe Örgütü Başkanı Okan Özsu, CHP Bodrum İlçe Örgütü Eski Başkanı Durmuş Ali Öztürk, Bitez Belde Örgütü Eski Başkanı Nuran Yüksel ve CHP Bodrum İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Nesrin Özalın da birer konuşma yaparak aday olan Saime Demirtaş’a başarılar dilediler.

Konuşmaların ardından oy kullanma işlemine başlandı. Tek adayla gidilen Kadın Kolları Başkanlığı seçiminde geçen dönem başkanı Saime Demirtaş yeniden başkanlığa seçildi.