CHP İLÇE ÖRGÜTÜNDE BAYRAMLAŞMA

Parti içinde bayramlaşmayı gerçekleştiren diğer bir siyasi parti ise Cumhuriyet...

CHP İLÇE ÖRGÜTÜNDE BAYRAMLAŞMA
Parti içinde bayramlaşmayı gerçekleştiren diğer bir siyasi parti ise Cumhuriyet Halk Partisi oldu.

Bayramlaşmak için bayramın ikinci gününü tercih eden Bodrum CHP ilçe örgütü yönetici ve üyeleri, Çarşı içindeki binasında toplandı. Öğlen saatlerinde bir araya gelen CHP'liler bir birleriyle bayramlaştılar.

Bayramlaşma merasimine, Bodrum CHP İlçe Başkanı Recai Seymen ve yönetim kurulu üyeleri başta olmak üzere, CHP Muğla Milletvekilleri Tolga Çandar, Nurettin Demir ve Ömer Süha Aldan, İl Genel Meclis Üyeleri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bitez Belediye Başkanı İbrahim Çömez, Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, Yalıçiftlik Belediye Başkanı İsmail Altındağ, CHP belediye başkan aday adayları ile CHP üyesi vatandaşlar katıldı.

Geniş katılımla gerçekleşen bayramlaşma merasiminde Kent Haber'e konuşan İlçe Başkanı Recai Seymen şunları söyledi;

"Öncelikle tüm Türkiye'nin, İslam Aleminin ve Bodrum'un bayramını kutlamak istiyorum. Türkiye zor bir süreçten geçiyor, İnşallah bu süreci atlatacağız. CHP 90 yıllık köklü bir partidir. Arkadaşlar ile hep birlikte yerel seçimlere, daha ilerisi genel seçimlere hazırlık yapıyoruz. Bütün partililerin ve Bodrum halkının kurban bayramını kutluyorum" dedi.