CHP MUĞLA SAHAYA İNDİ…

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanlığı, 7 Haziran Genel seçimleri için seçim...

CHP MUĞLA SAHAYA İNDİ…
Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanlığı, 7 Haziran Genel seçimleri için seçim stratejisini ve yol haritasını belirlemek için tüm başkanlar ve milletvekili adayları ile bir araya gelerek çalışmalara başladı.

CHP Muğla İl Başkanlığı’nın 7 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri için strateji ve yol haritalarının belirlenmesi amacıyla, Muğla Büyükşehir Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantısına, CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban ve Yönetim Kurulu üyeleri, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, İlçelerin Belediye ve İlçe Başkanları ile birlikte CHP Muğla Milletvekili adayları katıldı.

CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban, 7 Haziran Genel seçimleri öncesi milletvekili adaylarını ön seçimle belirleyen tek partinin Cumhuriyet Halk Partisi olduğunu ifade ederek, bu demokrasi hareketinin Türkiye’ye örnek olması gerektiğini söyledi. Birlik ve beraberlik içinde geçirilen önseçimin ardından sıralamaya giremeyen aday adaylarının da 7 Haziran seçimleri için canla başla çalışacaklarından hiçbir kuşkusu olmadığını ifade eden CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban; “Üyelerimizin yoğun ilgi gösterdiği bir ön seçimle milletvekili adaylarımızı belirledik. 7 Haziran Genel seçimlerinde seçim stratejimizi belirlemek ve Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşımak için Muğla’da Büyükşehir Belediye Başkanımız, İlçe Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız ve milletvekili adaylarımızın katıldığı ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Amacımız Muğla’dan Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne 6 milletvekili yollamaktır” dedi.

Seçim stratejilerinin ve seçim sürecinde izlenecek yol haritalarının tartışıldığı ilk toplantının oldukça verimli olduğunu kaydeden katılımcılar, CHP’nin 7 Haziran seçimlerinde iktidar olması için birlik ve beraberlik içinde çalışılacağını ifade ettiler.