CHP'DE GENEL SEÇİM TRAFİĞİ HIZLANIYOR...

Muğla’da Genel Seçimler Öncesi ile yapılan çalışmalar kapsamında Muğla’yı ziyarete...

CHP'DE GENEL SEÇİM TRAFİĞİ HIZLANIYOR...
Muğla’da Genel Seçimler Öncesi ile yapılan çalışmalar kapsamında Muğla’yı ziyarete gelen CHP Manisa Milletvekili ve Parti Meclisi üyesi Özgür ÖZEL, Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıda partililer ile bir araya geldi.

Düzenlenen toplantıya, CHP Manisa Milletvekilimiz ve Parti Meclisi üyesi Özgür Özel ile CHP Parti Meclis Üyesi Rana Bozkurt, CHP Milletvekili Nurettin Demir, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, CHP İl Başkanları, CHP İlçe Başkanları ve Partililer katıldı.

CHP Manisa Milletvekili ve Parti Meclisi üyesi Özgür Özel toplantıda yaptığı konuşmasında şunları ifade etti;

“Öncelikle ifade etmek isterim ki Muğla’da Türkiye’de ki genel atmosferi paralel olarak ortak sıkıntılar çok. Ama burada birlikte esnafın, çalışanların, işsizlerin sıkıntılarını genel yönetimlerde ölçüyoruz. Ama burada yerel yönetimden ciddi bir memnuniyet olduğunu özellikle gittiğimiz her meslek odasında Belediyemiz olsun, Milletvekillerimiz olsun sıkı ve yakın bir diyalog içinde olduklarını olan sorunları çözmek için katkılar aldıklarını örgütümüzle iletişimlerde olduklarını genel başkanlıkta paylaşacağım” dedi.

Özel konuşmasına önümüzde ki seçimlerde ana sloganın “Umuda Yolculuk” olacağını belirterek şöyle konuştu;

“Önümüzde ki seçim döneminin gayrı resmi olarak ama ana sloganını “Umuda Yolculuk” olacağını Antalya'da yapılan bir toplantıda sayın genel Başkan tarafından da ifade edilmiştir. Umut, hedef, emek ve sevgi ister. Siyaset umut üretme sanatıdır. Mevcut iktidarın olumsuzluklarını topluma anlatma yanında en az bunun kadar önemli olan meselede topluma umut verebilmek” dedi.