Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 06:07:09' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 06:07:09' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=392checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=06 and campaign_id=392update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658214

CHP’DEN BOSİAD’A ZİYARET

CHP İlçe Başkanı Okan Özsu ve yönetimi, BOSİAD dernek merkezinde BOSİAD Başkanı...

CHP’DEN BOSİAD’A ZİYARET
CHP İlçe Başkanı Okan Özsu ve yönetimi, BOSİAD dernek merkezinde BOSİAD Başkanı Mustafa Er’e bir nezaket ziyaretinde bulundu.

BOSİAD yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu ziyaret karşılıklı sohbet içersinde geçti. Okan Özsu ziyaret ile ilgili şunları söyledi;

“Bugün CHP ilçe yönetiminden arkadaşlarımızla BOSİAD Başkanımızı ziyarete geldik. Cumartesi günü yapacak olduğumuz panele davet ettik. Bodrum’un yerel sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Keyifli bir ziyaret oldu” dedi.

BOSİAD Başkanı Mustafa Er ise ziyaret ile ilgili şöyle konuştu;

“CHP ilçe yönetimi Sayın Başkanı bizi ziyaret ettiler. Kendilerine hoş geldiniz diyor ve teşekkür ediyorum. BOSİAD derneğinin 10 yıllık geçmişi var. CHP’den ilk defa derneğimize bir ziyaret oldu. Kendisine teşekkür ediyorum, tebrik ediyorum. Böyle bir ziyareti çok anlamlı buldum. İnşallah biz de girişimcilik ve kalkınma paneline katılacağız, hayırlı olsun diyorum. Bodrum’a faydalı olacağını düşünüyorum” dedi.

CHP İlçe Başkanı Okan Özsu da Cumartesi günü düzenlenecek panelle ilgili şu bilgileri verdi;

“Cumartesi günü saat 14.00’de OASİS’te Genel Başkan Yardımcımız Sayın Gülseren Onanç bizimle olacak. Kendisi KAGİDER’in bir önceki dönem Kadın Girişimciler Başkanı’dır. Panele Bursa milletvekilimiz Doç.Dr Sayın Aykan Erdemir de katılacak, ODTÜ sosyoloji bölümünden gelen genç parlementerlerimizdendir. Bekliyoruz, Girişimcilik ve Kalkınmanın siyasi boyutu ile ilgili bir panel olacaktır. Uygulama değil, daha çok genel konularla ilgili olacaktır” dedi.