Club Marma'da MFÖ'lü Gençlik Festivali Var...

Bodrum Club Marma Hotel, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 100'üncü yılı dolayısıyla bir "Gençlik Festivali" düzenleniyor. Gün boyu sürecek ve girişin ücretsiz olacağı festivalde MFÖ grubu konser verecek. Otel yetkilileri tüm Bodrumluların şenliğe davetli olduğunu açıkladı.

Club Marma'da MFÖ'lü Gençlik Festivali Var...

Bodrum Club Marma Hotel, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 100'üncü yılı dolayısıyla bir "Gençlik Festivali" düzenleniyor. Gün boyu sürecek ve girişin ücretsiz olacağı festivalde MFÖ grubu konser verecek. Otel yetkilileri tüm Bodrumluların şenliğe davetli olduğunu açıkladı.

Ülkemizin kurtuluş mücadelesini başlatan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 100. yılında, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı büyük bir coşkuyla kutlanacak. 

19 Mayıs Pazar günü, Akyarlar Karaincir'de faaliyet gösteren Club Marma Hotel'de Bodrum Marmara Koleji'nin Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan "Gençlik Festivali" sabah saatlerinde çeşitli etkinlikler ve yarışmalar ile başlayacak. Öğleden itibaren halk oyunları ve dans gösterileri ile devam edecek olan etkinliklerin tamamı sahilde düzenlenecek. 

Okulların müzik gruplarının konserleri ve yüzme yarışmalarının ardından düzenlenecek ödül töreni ile gündüz etkinlikleri sona erecek. Festivalin kapanışı ise ülkemizin en önemli gruplarından biri olan ve "Bodrum Bodrum" şarkısıyla Bodrum'un marka olmasına büyük katkıları olan MFÖ grubunun konseriyle yapılacak. Saat 21.00'de başlayacak olan konser ve gün boyu gerçekleştirilecek etkinliklere katılım ücretsiz olup, davetiye ile gerçekleşecek. Davetiyeler Marmara Koleji, CAD Reklam ve Club Marma Hotel'den temin edilebiliyor. 

Marma Otel İşletme Müdürü Ekrem Altınsoy, festival hakkında bilgiler vererek şunları dile getirdi:

“Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100’üncü yılına özel olarak Marmara Koleji’nin sponsorluğu ve desteğiyle çok güzel bir organizasyon düzenliyoruz. Öğleden itibaren başlayacak festival gece saat 24.00’a kadar devam edecek. Bu bağlamda gündüz oyunlar, yüzme etkinliği, dans gösterileri, canlı müzikler, çocuklara ve gençlere yönelik çeşitli aktivitelerle akşama kadar sürecek. Saat 21.00 itibariyle de Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) konserle bize eşlik edecek. Etkinliğe giriş ücretsiz. Bodrum’daki herkes organizasyonumuza davetli.”

TESİSİN ÖZELLİKLERİ 

Karaincir koyunda yaklaşık 40 dönüm arazi üzerine kurulu bulunan tesisin özelliklerinden bahseden Altınsoy, “Tesisimiz 42 bin metrekare düz bir alana kurulu. 123 odalı bir tesis. Oda kahvaltı olarak hizmete vereceğiz. Her şey dahil sisteminin yoğunluğundan sıkılmış misafirlerin, üst düzey hizmet ve yemek deneyimleri yaşayacağı bir oluşum. Tesisimizde suit odalarımız var, delüks odalarımız var, bungalov tadında odalarımız var” diye konuştu. 

Marma Otel İşletme Müdürü Ekrem Altınsoy, 2019 sezonu ile ilgili beklentilerini ise “2019 sezonunda satışlar gayet iyi gidiyor. İsteyen misafirlerimiz online kanallardan bizi bulabilirler. Rezervasyonlarımız çok iyi gidiyor. Beklentimiz büyük” diyerek yanıtladı. 

Bodrum Marmara Koleji Uygulamalı Dersler Bölüm Başkanı Bertan Keser de “Marmara Koleji olarak biz de bu etkinlikte yer alıyoruz. Öğlen saat 12.00’da başlayacak etkinliklerde orkestramız, bando takımımız, modern dans gösterimiz ve halkoyunları ekibimizle burada olacağız. Biz de Atatürkçü gençler olarak Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100’üncü yılında bu organizasyona destek olacağız” ifadelerini kullandı. 

YÜZME ETABI 9 YAŞ VE ÜZERİNE HERKESE AÇIK

Pazar günü gerçekleştirecek festivalin özellikle yüzme ile ilgili etkinliklerini planlayan, Bodrum Marmara Koleji Beden Eğitimi Öğretmeni Buse Melis İşçimen de yüzme etabından bahsederek “Bunu şenlik havasında gerçekleştirmeyi planlıyoruz. 9 yaş ve üzeri herkese katılabilir. Belli bir şart, kısıtlama yok. Yüzmeyi seven herkes burada olabilir. Bununla beraber ön kayıt yaptırmak isteyenler, Bodrum Marmara Koleji’nin sitesine girerek kayıtlarını oradan yaptırabilirler. Sonradan haberi olup buraya gelenler de masa başında kayıtlarını yaptırabilirler” dedi.