Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 10:42:35' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 10:42:35' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=492checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=10 and campaign_id=492update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657513

CM Group Invest'ten, Bodrum’da 2. Ofis

Gayrimenkul ve yatırım ortaklığı alanında hizmet veren CM Group Invest, Türkiye genelinde 8., Bodrum’da ise 2. şubesini Ortakent'te açtı.

CM Group Invest'ten, Bodrum’da 2. Ofis

CM Group Invest, Bodrum’daki 2. şubesinin açılışını gerçekleştirdi. Açılışa CM Group Bodrum Şubesi Ceo’su Borkan Köksal, CM Group Yatırım Ceo’su Avni Mertek, CM Group Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Mertek, CM Group Erdek Sorumlusu Oğuzhan Gezay, Durul İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Lokman Durul, İş İnsanı İsmail Şanlı, Sanatçı Pınar Dilşeker ve davetliler katıldı. 

CM Group Invest, gayrimenkul, arsa, proje, mimarlık ve yatırım ortaklığı alanlarında en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Şirketin 2023 hedefleri arasında ise Katar, Rusya, Kuveyt gibi lokasyonlara da hizmet vermek bulunuyor.

Kurdelenin kesilmesinin ardından açılış konuşması yapan CM Group Bodrum Şubesi Ceo’su Borkan Köksal, şunları söyledi: 

"Ofisimizde tüm dijital ortam ve veri sistemlerine farklı bir boyut getirerek, müşterilerimizi yormadan, emlak sektöründe, istedikleri şekilde misafir etmek üzere bu ofisimizi açıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun diyorum. Gelen misafirlerimize de çok teşekkür ediyorum bizi yalnız bırakmadıkları için."

Kent Haber’e faaliyet alanları ve hedefleri ile ilgili özel açıklama yapan Köksal şunları ifade etti:

"Biz CM Group olarak kurumsallaşma adına artık büyük adımlar atıyoruz. Bütün Türkiye’de çok fazla franchising vermeden kendi oluşumuz içinde bir ağ kuracağız. 2023 hedeflerimiz arasında yurtdışında da hizmet vermek var. Katar, Rusya, Kuveyt gibi ülkelerde de emlak danışmanlığı, gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vermeye başlamayı planlıyoruz. Bodrum’daki hizmetlerimiz arasında gayrimenkul danışmanlığı var. Asıl hizmetimizde yatırım ortaklığı ön planda olacak bizde. Yurtiçi, yurtdışı yatırımcılarımızı Bodrum’da yatırım yapmaya teşvik edeceğiz ve buradaki yatırımlarını biz değerlendireceğiz. Bugün de açılışımızı yaptık. Katılan dostlarımıza herkese teşekkür ediyoruz. Bizi yalnız bırakmadılar. İnşallah Bodrum’a ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum." dedi. 

Dünya genelinde yüzün üzerinde şubeye ulaşmayı hedeflediklerini belirten Mertek, "Şirketimizin şu anda 8 tane şubesi bulunmakta, 8'incisini bugün Bodrum/Ortakent'te açtık. Yedinci şubemiz de yine Bodrum/Yalıkavak'ta. Brokerlerimizin çalışma sistemi özellikle düzenliyoruz. Dijital platformda satış alanında çok iyiyiz. Sektörümüzde hedeflerimiz gün geçtikçe büyüyerek devam etmekte. Özellikle de inşaat ve yatırım başta olmak üzere. Bu şekilde bir çalışmamız var. Bodrum’da yabancı yatırımcılarla birlikte çok güzel projelere imza atmayı çok istiyoruz. Yurtdışında Rusya, İngiltere ve Almanya'da olmak üzere 23 tane yatırım şirketi ile çalışıyoruz ve varlık fonları ile işbirliği halindeyiz. Şirketimiz olarak halkımıza güvenilir ve kazançlı yatırımlar sunuyoruz.” ifadelerine yer verdi.