Cumhuriyet Kupası Sahibini Buldu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Bodrum Tenis Kulübü’nde Cumhuriyet Kupası Tenis Turnuvası düzenlendi. Turnuvaya 50’ye yakın tenisçi, ay yıldızlı kıyafetleriyle katıldı.

Cumhuriyet Kupası Sahibini Buldu

Bodrum Tenis İhtisas Kulübü’nde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde "Karışık Çiftler Cumhuriyet Kupası Turnuvası" düzenlendi. Kulübün uluslararası standartlardaki 8 kortunda düzenlenen turnuvaya, 50’ye yakın tenisçi katıldı. Turnuvada tenisçiler, ay yıldızlı, kırmızı beyaz kıyafetleriyle görsel şölen yaşattı. 

Bodrum Tenis İhtisas Kulübü işletmecisi Erkan Edis, her milli bayramda düzenlenen turnuvalara üyelerin ve tenisseverlerin büyük ilgi gösterdiğini, en büyük bayramımız olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda böyle bir turnuvaya ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek; “Cumhuriyet Bayramımız’da düzenlediğimiz turnuvaya ay yıldızlı bayrağımızla katılan kırmızı beyaz giysili teniseverlerin ilgisi, bizleri çok mutlu etti. Tenisçi dostlarımız, bayram mutluluğuyla çok güzel, centilmence maçlara imza attı. Bodrum Tenis İhtisas Kulübü olarak milli bayramlarımıza özel turnuvalarımıza devam edeceğiz. Bu vesileyle büyük önderimiz Atatürk ve kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz” dedi. 

Turnuva finalinde Renin Şahlan-Tayfun Gülerman çiftini yenen Aydan Ongun- Aycan Güler çifti şampiyon oldu. Şampiyonlara madalya ve ödülleri Bodrum Tenis İhtisas Kulübü işletmecisi Erkan Edis tarafından verildi.