Cumhuriyet Temalı Dövme Yarışması

Dünya’da 52 şubesi bulunan Cleopatra Ink, aralarında Bodrum’un da olduğu Türkiye şubeleri arasında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı temalı dövme yarışması organize ediyor.

Cumhuriyet Temalı Dövme Yarışması

Cleopatra Ink Bodrum Stüdyo Tattoo and Piercing yaklaşık bir buçuk ay önce Neyzen Tevfik Caddesi’nde Yağhane olarak bilinen binada faaliyete başladı. Stüdyonun sahibi Vahit Öz’ün sol koluna yapılan Atatürk’ün Gençliğe hitabesi ve fotoğraflarının bulunduğu dövme, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla organize edilen dövme yarışmasında yarışacak. Yarışma Cleopatra Ink’in Türkiye şubeleri arasında organize ediliyor. 

Cleopatra Ink Bodrum Stüdyo Yöneticisi Cemil Moralılar, Kent Haber’e yaptığı açıklamada "Cleopatra Ink, Dünya’da 52 şubesi olan bir dövme stüdyosu zinciri. Bunların 13 tanesi yurtdışında, diğerleri Türkiye’de. Biz de bir buçuk aydır Bodrum’a burayı çalıştırıyoruz. Oldukça yoğun bir ilgi gördüğümüzü söyleyebilirim" dedi.

Turnuva hakkında bilgiler veren Moralılar, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu yarışma Türkiye’deki şubeler arası düzenlenen bir yarışma. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı temalı dövmeler yarışacak. Biz de bir eserle katılıyoruz. Üzerinde dövme sanatçımız çalışıyor. İnşallah başarılı olacağımızı ve birinciliği alacağımızı düşünüyoruz.” 

Bodrum Stüdyo olarak 450 metrekarede hizmet verdiklerini ve aynı anda 8 kişiye dövme yapabildiklerini anlatan Cemil Moralılar "Herhangi bir dövmecide yapılan dövme işleminden farklı bir fiyat politikamız yok. Müşteriler seçtikleri dövmeyi bizde de uygun fiyatla vücutlarına yaptırabilirler. Biz Cleopatra Ink olarak dövmede karşılaşılabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırmak için bunun daha kurumsal bir şekilde uygulanmasını öngörüyoruz ve bunun için de dövme yaptıran insanların daha sonra yaşayabildikleri aksiliklerin ortadan kalkması için tüm önlemleri aldık. Dövme düşünen herkesi de Cleopatra Ink’e bekliyoruz” dedi.

Cleopatra Ink’te aynı zamanda kafe faaliyetlerinin de olduğunu sözlerine ekleyen Moralılar, konuşmasını şöyle noktaladı:

“Burası sadece bir dövme stüdyosu değil aynı zamanda insanların sosyalleşebileceği bir mekan olarak da hizmet verecek. 2 Kasım Pazartesi itibariyle lounge, bistro kafe hizmetimiz de başlıyor. Burada insanlar yiyip içerken, lezzetlerimizin tadına varırken yaptıracakları dövmelerin de kararını verecekler.