SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 16:45:40' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 16:45:40' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=445checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=16 and campaign_id=445update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661093

DANİMARKALI ÖĞRENCİLER MİLAS’I GEZDİ

Danimarka’dan farklı ülkelerin yaşam tarzlarını ve sosyal durumlarını öğrenmek...

DANİMARKALI ÖĞRENCİLER MİLAS’I GEZDİ
Danimarka’dan farklı ülkelerin yaşam tarzlarını ve sosyal durumlarını öğrenmek için her yıl farklı bir ülkeye gezi düzenleyen Huogerring Lisesi’nin bu yılki gezi yeri, Muğla’nın Bodrum ve Milas ilçeleri oldu.
Geçtiğimiz hafta sonunda Danimarka’nın Huogerring şehrinden Bodrum’a gelen ve burada bir hafta kalacak olan Danimarkalı 28 öğrenci, eğitmenleriyle beraber Milas’a gelerek, Milas Sıtkı Koçman Meslek Yüksek Okulu’nu, tarihi Gümüşkesen Mezar Anıtı'nı, Milas Müzesi’ni ve şehir merkezini gezdi. Gezi esnasında öğrencilerin sık sık fotoğraf çektikleri gözlemlendi.
Düzenlenen gezide bir hayli neşeli görünen Danimarkalı lise öğrencileri Türkiye’nin çok güzel bir ülke olduğunu söyledi.
Öğrenciler adına bir açıklama yapan eğitmenlerden Torben Warner ve Oscar Djürhuus, öğrencilerin Bodrum ve Milas’a gelmeden Türkler'e karşı ön yargılı olduklarını ancak bu fikirlerinin şu anda değiştiğini söylediler.
Warner ve Djürhuus yaptıkları açıklamada şunları söyledi:
‘’Okulumuz, her yıl yabancı bir ülkeye gezide bulunuyor. İlk olarak İstanbul’a gitmeyi düşündük ancak bu dönemde çok pahalı olduğu için Bodrum’a gelmeye karar verdik. Gezideki amacımız ise sosyal ve kültürel yaşantıları öğrenmek. Gezimiz bir haftalık ve geçtiğimiz Cumartesi günü Bodrum’a gelerek yerleştik. Öğrencilerimiz Türkiye’ye gelirken çok ön yargılıydılar. Ancak buraya geldikten sonra Türk insanını tanıdıktan, Türk insanının misafirperverliğini ve arkadaş yanlısı olduğunu öğrendikten sonra fikirleri değişti. Artık Danimarka’da 28 tane gönüllü elçiniz var. Özellikle Türkiye’deki organik ürünler çok iyi. Burada sadece modern Türkiye’yi görmedik. Efes gibi antik yerleri de dolaşıyoruz.’’