Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 08:30:18' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 08:30:18' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=507checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=08 and campaign_id=507update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658278

DELFİ MEY'DEN DİVA GEÇTİ...

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy ve Yeşilçam’ın yıldızlarından Bahar Öztan, bir gece kulübünde...

DELFİ MEY'DEN DİVA GEÇTİ...
Ünlü sanatçı Bülent Ersoy ve Yeşilçam’ın yıldızlarından Bahar Öztan, bir gece kulübünde eğlendi. Ersoy, “Bodrum benim için vazgeçemeyeceğim bir güzide kentimiz” derken Bahar Öztan, Bodrum’da yeni film projelerinin olduğundan bahsetti.

Bodrum'a bağlı Yalıkavak Mahallesi'nde tatilini geçiren ünlü sanatçı, Bodrum merkezdeki Delfi Otel içerisindeki Delfi Mey adlı gece kulübünde eğlendi. Gecede özellikle kadın hayranlarının ilgi odağı olan Ersoy, Bodrum'da yaşayan Haluk Kunter'in sahne aldığı kulüpte şarkılara eşlik ederek eğlendi. Yaklaşık iki saat eğlence mekanında kalan Ersoy, sevenleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Ersoy yaklaşık bir hafta daha Bodrum'da kaldıktan sonra İstanbul'a döneceğini belirterek, "Bodrum benim için vazgeçemeyeceğim bir güzide kentimiz. Bu akşam sevgili arkadaşım Haluk'u izlemeye geldim" dedi.

Delfi Mey’de eğlenen diğer ünlü ise Yeşilçam yıldızlarından Bahar Öztan’dı. Basın mensuplarının sorularına konuşan Öztan, tüm Türkiye’nin Kurban Bayramı’nı kutladı. Yeni projelerinden de bahseden ünlü oyuncu Bodrum’da bir film çekimi hazırlığında olduklarını ifade ederek şunları söyledi:

“Bodrum’da çekilecek bir film projemiz var. Komedi filmi. Fakat tam netleşmedi. Allah kısmet ederse o olacak. Çanakkale’de de bir film çekmeyi planlıyoruz. O da drama olacak.”

Günümüz Türk Sineması hakkında da konuşan Bahar Öztan “Yeni nesil oyuncuları çok başarılı buluyorum. Her olanakları var, bu konuda sonsuz eğitim fırsatları var. Teknoloji anlamında da her şey çok gelişti. Olmaması için bence hiçbir neden yok. Genelde oyuncularımızın çoğunu çok beğeniyorum” ifadelerini kullandı.