Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 07:54:01' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 07:54:01' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=507checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=07 and campaign_id=507update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658244

DEMET AKALIN'DAN ÇAĞRI

Gümbet barlar sokağında bulunan Dedikodulu Clup de sahneye çıkan ünlü sanatçı Demet...

DEMET AKALIN'DAN ÇAĞRI
Gümbet barlar sokağında bulunan Dedikodulu Clup de sahneye çıkan ünlü sanatçı Demet Akalın, Gezi Parkı olaylarının bitmesini istedi.

Demet Akalın sahne aldığı Dedikodulu Clup' de hayranlarına müzik ziyafeti yaşattı. Akalın'ın şarkılarını bir ağızdan seslendiren hayranları gönüllerince eğlendi. Dansçılar eşliğinde şarkılarını seslendiren Akalın, Gezi Parkı ile ilgili mesajlar verdi. Artık olayların durmasını isteyen Akalın, "kalbimiz İstanbul'da inşallah daha fazla kan dökülmez, inşallah herkes evine döner her şey normale döner. Herkes evine dönüp bu olayları bitirsin çünkü bu ülkenin esnafı var, çalışanı var herkes zarar görüyor" dedi.

Türkan şarkısı ile Barlar sokağını yerinden oynatan Akalın'ı yaklaşık 2 bin kişi izledi. İki saati aşkın bir süre sahnede kalan Akalın'ı eşi Okan Kurt da yalnız bırakmadı.