Deneyimli İsim Artık Kent Ekranlarında

Türk televizyonculuğunda sağlık programlarını ilk başlatan isimlerden biri olan Gülay Üserbay, hazırlayıp-sunacağı program ile Kent ekranlarında izleyici ile buluşacak

Deneyimli İsim Artık Kent Ekranlarında
Gülay Üserbay İle Sağlıklı Yaşam

Türk televizyonculuğunda sağlık programlarını ilk başlatan isimlerden biri olan Gülay Üserbay, hazırlayıp-sunacağı program ile Kent ekranlarında izleyici ile buluşacak. “Gülay Üserbay’la Sağlıklı Yaşam” programı, 18 Kasım Pazartesi günü Kent TV’de başlıyor. 

Deneyimli ismin moderatörlüğünde ve Acıbadem Sağlık Grubu’nun sponsorluğunda her Pazartesi günü 12.30 – 13.30 saatleri arasında Kent TV ekranlarında yayınlanacak olan programa, Acıbadem Bodrum Hastanesi ve Acıbadem Tıp Merkezi'nin hekimleri konuk olacak. Programda sağlık konusu tüm yönleriyle ele alınacak. 

İlk programda Acıbadem Bodrum Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Halil Ertürk ile son yılların çok yaygın rahatsızlıklarından biri olan "Kronik Yorgunluk Sendromu" konusunu konuşacak olan Gülay Üserbay’ın, dünyaca ünlü Türk Doktor Mehmet Öz ile geçtiğimiz aylarda yaptığı ve hiçbir yerde yayınlanmayan söyleşisi de Kent TV ekranlarına gelecek. 

Gülay Üserbay, program ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Uzun yıllardır televizyon sektöründeyim. Sağlık programları hazırlayıp sunuyorum. Uzun yıllardır İstanbul’daydım. Pek çok ulusal kanalda program yaptım. 9 yıl boyunca SKY Türk televizyonunda sağlık programı sundum. 360 TV’de, TV8’de sağlık programları hazırlayıp sundum. Ben bu yaz Bodrum’a yerleştim. Bodrum Kent TV’de programa başlıyoruz. Heyecanlıyım. Bodrum halkına ve Bodrum yöresine yönelik bir kanalda program sunacağıma inanıyorum. Burada yapacağımız program Pazartesi günü başlıyor. 18 Kasım Pazartesi günü 12.30 – 13.30 saatleri arasında bir saat boyunca Acıbadem Sağlık Grubu’nun ana sponsorluğunda, çok değerli hekimlerini programıma konuk edeceğim. Siz Bodrumlulara sağlık konusunda çok önemli bilgileri, değerli tıp doktorlarımızla ulaştırmış olacağım. Hepinizi izlemeye davet ediyorum. Bu vesileyle sizlerle tanışmış olacağım. Yayınımızı Kent TV’nin Facebook, Youtube, Instagram ve Twitter sayfalarından da takip edebilirsiniz.”

Dünyaca ünlü Türk Doktor Mehmet Öz ile yaptığı ve hiçbir yerde yayınlanmayan söyleşinin de ilk programda ekrana geleceğinden bahseden Üserbay, sözlerine şöyle devam etti;

“İlk programımızda izleyicilerimize bir sürprizimiz de olacak. Bu yaz sonunda, Dünyaca ünlü kalp cerrahımız Mehmet Öz ile yaptığım sağlıklı yaşam söyleşimiz de var. Bu da henüz hiçbir kanalda yayınlanmadı. Bu bandımıza da programın bir bölümünde yer vereceğiz. Sağlık tüyolarını Mehmet Öz’ün ağzından öğreneceğiz. Hepinizi “Gülay Üserbay’la Sağlıklı Yaşam” programını izlemeye bekliyoruz.”

"Gülay Üserbay İle Sağlıklı Yaşam" her pazartesi, 12:30- 13:30 saatleri arasında Kent Tv'de canlı olarak ekrana gelecek. Program Kent Tv'nin https://www.kenttv.net/canli-yayin ve https://www.facebook.com/bodrumkenttv/ internet adreslerinden de online olarak izlenebilecek, aynı gün yine Kent Tv'nin  https://www.youtube.com/bodrumkentmedya Youtube sayfasına da yüklenecek.