Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 04:37:38' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 04:37:38' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=428checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=04 and campaign_id=428update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658130

Deniz Keyfi İçin Yasağı Deldiler!

Bodrum’da sokağa çıkma yasağına büyük ölçüde uyuluyorken, gözden ırak koylarda bazı vatandaşların denize girdiği görüldü.

Deniz Keyfi İçin Yasağı Deldiler!

30 büyükşehir ve Zonguldak’ta uygulanan sokağa çıkma yasağının ikinci gününde de Bodrum’un sokak ve sahilleri bomboştu. Güvenlik güçleri ilçe genelinde sürekli devriye gezerek vatandaşların yasağa uyup uymadığını denetledi. 

Yarımada genelinde vatandaşların çoğunlukla yasağa uydukları gözlenirken, az sayıda vatandaşın ise uyarılara aldırmadığı görüldü. Kimi vatandaşların yasağı delerek gözlerden ırak koylarda denize girdikleri objektiflere takıldı. 

Hava sıcaklığının 26 dereceye kadar çıktığı Bodrum’un İçmeler mevkisindeki Bodrum Belediyesi Yelken Kulübü sahilinde bir vatandaşın denize girerek serinlediği gözlendi. Yine İçmeler mevkisinde deniz kenarındaki villaların sakinleri de sahilde güneşlendi, denize girdi. 

GÜMBET KOYU ONLARA KALDI...

Bodrum’un en fazla turist ağırlayan noktalarından bir olan Gümbet sahili ise Karantina günlerinde hayvanlara kaldı. Sahili balıkçıl kuşlar, güvercinler ve köpekler mesken edindi. Sıcaktan bunalan köpekler ise zaman zaman denize girerek serinledi.