DENİZDEN CEMİL İPEKÇİ ÇIKTI!...

Akşam karanlığında Kumbahçe plajında denizden çıkarken objektiflere yakalanan ünlü...

DENİZDEN CEMİL İPEKÇİ ÇIKTI!...
Akşam karanlığında Kumbahçe plajında denizden çıkarken objektiflere yakalanan ünlü modacı Cemil İpekçi bir süre gazetecilerle sohbet etti.

Bu yıl ilk defa denize girerken görüntülendiğini söyleyen Cemil İpekçi, bütün yaz boyunca geceleri denize girdiğini ifade etti. 66 yaşına giren İpekçi, yürüyüş yaparak ve yüzerek spor yaptığını ve sağlıklı yaşamaya dikkat ettiğini ifade etti.

Geçtiğimiz aylarda tanıtımını yaptığı "Affedin Beni"" isimli kitabının satışının 17 bini bulduğunu dile getiren Cemil İpekçi ikinci kitabını yazmaya başladığını söyledi. İpekçi, 15 yıl önce yaşadığı büyük aşkı için yazdığı ikinci kitabının adının "Günaha Mektuplar" olduğunu belirterek şunları söyledi;

"17 yıl çok büyük bir aşk yaşamıştım. Maalesef şu an kaybetmek üzereyiz o insanı, günleri sayılı. Biz ayrılalı 15 yıl oldu ama hayatımda tek yaşadığım aşktı. Ne tuhaf ki, o hastalanmadan evvel başlamıştım kitaba. Bugünkü aklımda, ona şimdi yazdığım mektuplardı. Çok üzülüyorum. Kim daha önce gider bilinmez elbette, ben de gidebilirim. Ama eğer bu günlerde, bu aylarda öbür dünyaya göç ederse, kitabın sonunu öyle düşünmüyordum. Kitabın sonu çok farklı olacak. O kişi hayat boyu saklı olacak, onu kimse bilmedi, bilmeyecek. O bana 17 yıl boyunca ağam dedi, ben de ona Façam dedim. Suratında çok büyük bir bıçak yarası vardı. Kitapta da Façam olarak bahsediyorum ondan. Hüzünlü, her aşk gibi hüzünlü" diyerek duygu dolu anlar yaşadı.

Bodrum’da yapmak istediklerinden de bahseden Cemil İpekçi şunları söyledi;

"Bodrum’da yapacak çok şey var. Okulum var, bir tane de yılbaşında açacağım. Dinozor koyacağım galiba adını, "Bir Dinozor’un Anıları"nı yazan Mina Urgan’ın evini almıştım, 4 odalı bir VIP otel yapıyorum. Bir tane de taş ev buldum, şimdi onun dekoruna başlıyorum" dedi.

Gazetecilerin siyasetle ilgili sorularını da yanıtlayan ve önümüzdeki yerel seçimler hakkında da görüşlerini açıklayan İpekçi, hiçbir partiye oy vermeyeceğini belirtti. İpekçi yerel seçimlerdeki oy tercihini nasıl kullanacağını şöyle ifade etti;

"Önümüzdeki seçimlerde bağımsız bir adayı destekleyeceğim. Çok iyi bir bağımsız aday görürsem ona vereceğim. Hiçbir partiyi şu anda birbirinden farklı görmüyorum. Oyumu İstanbul’da kullanacağım. Yerel seçimlerde çok farklı düşünüyorum, çok sevmediğim bir partinin, çok iyi bir adayı varsa tabii ki ona vereceğim. Yerel seçimlerde AKP mi, CHP mi bakmıyorum. Aday çok önemli" dedi.

Ünlü modacı Cemil İpekçi gazetecilere açıklamalarda bulunduktan sonra yakın koruması ile birlikte plajdan ayrıldı.